Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień18
miesiąc503
wszystkie327941

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow III WTK Juniorek
III WTK Juniorek 11/12 Drukuj

 

     
III WTK Juniorek
29.01.2012 Chełmno
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 70
2. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 66
3. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 62
4. Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 1996 59
5. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 57
6. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 55
7-8 Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 52
  Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 52
9-12 Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996 47
  Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 47
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 47
  Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 47
13-16 Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 39
  Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 39
  Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 39
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 39
17-24 Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996 28
  Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 28
  Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 1995 28
  Jarzębińska Magdalena Krajna Sępólno 1994 28
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 28
  Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 28
  Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 28
  Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 28
25-28 Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 18
  Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 18
  Panek Daria LUKS Chełmno 2002 18
  Świerczyńska Aneta Kusy Laskowice 1996 18
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA