Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzień47
miesiąc548
wszystkie323850

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 11/12 Drukuj

 

     
III WTK Żaków
11.03.2012 Laskowice
Lp. Nazwisko Imię Klub ur. I
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 50 awans do finału PS
2. Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 47 awans do finału PS
3. Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 Włocławek 2001 44 awans do finału PS
4. Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 42
5. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 40
6. Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz 2002 39
7-8 Czapiewski Iwo Tytan 65 Bydgoszcz 2001 37
  Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001 37
9-12 Jarząbkowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 33
  Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz 2002 33
  Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 33
  Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 33
13-16 Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 28
  Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001 28
  Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003 28
  Cichoracki Miłosz Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 28
17-24 Nowarkiewicz Jakub Krajna Sępólno 2001 20
  Ziółkowski Radosław UKS Kusy Laskowice 2001 20
  Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 20
  Frąckiewicz Adam Tytan 65 Bydgoszcz 2002 20
  Gończewski Maciej Olimpia Grudziądz 2001 20
  Szczepaniak Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz 2001 20
  Lutowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 20
  Deja Dominik Olimpia Grudziądz 2001 20
25-32 Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 11
  Skotarczak Mikołaj Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 11
  Sokalski Bartosz Emdek Bydgoszcz 2001 11
  Koniarski Kacper UKS Kusy Laskowice 2001 11
  Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 11
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 11
  Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 11
  Szczepaniak Mikołaj Tytan 65 Bydgoszcz 2001 11
33-48 Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002 6
  Baryczka Olaf Emdek Bydgoszcz 2001 6
  Kubiak Jędrzej LUKS Chełmno 2003 6
  Kocik Fryderyk Krajna Sępólno 2002 6
  Kokoszka Piotr UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Goździalski Lukasz LUKS Chełmno 2003 6
  Brandt Jakub Sokół Gniewkowo 2001 6
  Najdowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Zakrzewski Bartłomiej Sokół Gniewkowo 2004 6
  Oller Wojciech Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 6
  Mróz Remigiusz LUKS Chełmno 2001 6
  Pawlikowski Paweł UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Szymański Jan Start Lubraniec 2002 6
  Zaborowski Konrad LUKS Chełmno 2004 6
  Rutkowski Paweł Sokół Gniewkowo 2001 6
  Nikolaus Miłosz UKS Kusy Laskowice 2001 6
49 Bronkowski Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 5
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA