Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień39
miesiąc290
wszystkie328445

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Skrzat po III WTK
Skrzat po III WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po III WTK Skrzatów
L.p Nazwisko Imię Klub ur I II III Raz.
1. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 47 47 50 144
2. Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 50 50 44 144
3. Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 44 44 47 135
4. Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003 42 39 42 123
5. Majchrzak Aleksander UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2004 39 42 39 120
6. Szczepaniak Mikołaj UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003 40 40 37 117
7. Błachnio Piotr Piast Łasin 2004 35 37 40 112
8. Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 38 37 33 108
9. Skotarczyk Mikołaj Elektryk Toruń 2004 36 33 33 102
10. Zaborowski Konrad LUKS Chełmno 2004 32 33 28 93
11. Zakrzewski Bartłomiej Sokół Gniewkowo 2004 34 20 37 91
12. Walter Kacper Olimpia Grudziądz 2003   28 33 61
13. Marnocha Patryk Sokół Gniewkowo 2003   28 28 56
14. Goździalski Łukasz LUKS Chełmno 2003   33 20 53
15. Forgiel Karol UZTS Barcin 2004 31 20   51
16-17 Lewandowski Bartosz UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003   20 20 40
  Jendernal Nikodem Olimpia Grudziądz 2003   20 20 40
18. Zawacki Jacek Piast Łasin 2005     33 33
19. Paczkowski Rafał Emdek Bydgoszcz 2003   33   33
20-21 Miszczuk Wojciech Sokół Gniewkowo 2003     28 28
  Barczak Jakub Sokół Gniewkowo 2003     28 28
22-23 Włodarczyk Kacper Sokół Gniewkowo 2003   28   28
  Kubiak Jędrzej LUKS Chełmno 2003   28   28
24-30 Potocki Kacper Sokół Gniewkowo 2003     20 20
  Błachowicz Mikołaj Kusy Laskowice 2003     20 20
  Koniarski Igor Kusy Laskowice 2003     20 20
  Popielarski Arkadiusz Sokół Gniewkowo 2003     20 20
  Błachowicz Mikołaj Kusy Laskowice 2003     20 20
  Koniarski Igor Kusy Laskowice 2003     20 20
  Popielarski Arkadiusz Sokół Gniewkowo 2003     20 20
31-34 Zdunowski Kacper UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003   20   20
  Wilk Tomasz Emdek Bydgoszcz 2003   20   20
  Pawłowski Dawid LUKS Chełmno 2004   20   20
  Grabowski Dominik UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003   20   20
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA