Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień40
miesiąc291
wszystkie328446

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Kadeci po III WTK
Kadeci po III WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po III WTK Kadetów
L.p Nazwisko Imię Klub  ur. I II III Razem
1. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 96 100 77 273
2. Węderlich Damian Elektryk 1998 52 50 104 206
3. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 60 61 52 173
4. Piotrowski Mikołaj Emdek 1998 54 57 54 165
5. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 48 52 57 157
6. Strychalski Filip Tytan 65 1998 50 54 50 154
7. Chrubczyński Kamil Emdek 1998 46 46 48 140
8. Byczkowski Michał Emdek 1998 40 48 40 128
9. Zawadziński Paweł Emdek 1998 40 40 45 125
10. Chojecki Jakub Elektryk 1998 44 40 40 124
11. Modliborski Tomasz Olimpia 1997 33 44 40 117
12. Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 24 40 45 109
13. Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 24 40 40 104
14. Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 24 33 24 81
15. Jackowiak Karol Emdek 2000 13 24 33 70
16-17 Miloch Wojciech Kusy 1997 33 33   66
  Rutkowski Marek Kusy 1997 33 33   66
18. Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 40   24 64
19. Kapuścinski Fabian Kusy 1997 40 24   64
20-23 Kała Artur Krajna 1999 13 24 24 61
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 13 24 24 61
  Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 13 24 24 61
  Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 24 13 24 61
24. Konieczka Jonatan Kusy 1997 24 33   57
25. Olszewski Marcin Emdek 2001 8 24 24 56
26. Thomas Jacek Krajna 2000 24 8 24 56
27. Malicki Tomasz Olimpia 2000 8 13 33 54
28-29 Dankowski Rafał Start Lubraniec 1997   13 33 46
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997   13 33 46
30. Drzycimski Karol Kusy 1999 13 24   37
31. Młodzik Szymon Krajna 1998 8 13 13 34
32. Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999 13 8 13 34
33. Słaby Mateusz Kusy 1997 33     33
34. Szymański Paweł Olimpia 2000 8 24   32
35. Winowiecki Przemysław Krajna 2000 8 8 9 25
36-37 Kołodziejczak Kamil Kusy 1997 24     24
  Wiśniewski Łukasz Kusy 1997 24     24
38-39 Strykowski Paweł Tytan 65 1998 8 13   21
  Błachowicz Jan Kusy 1998 8 13   21
40-41 Suchocki Sebastian Sokół Gniewkowo 2000   8 13 21
  Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997   8 13 21
42. Wieczyński Łukasz Opatrunki Toruń 1999   7 13 20
43-46 Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003   8 9 17
  Smoliński Krzysztof Opatrunki Toruń 1998   8 9 17
  Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001   8 9 17
  Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998   8 9 17
47-48 Wieczyński Jan Opatrunki Toruń 2001   7 9 16
  Stypka Filip Gwiazda 2001 8 8   16
49-51 Tobolski Krzysztof Olimpia Grudziądz 2000     13 13
  Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001     13 13
  Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001     13 13
52. Majchrzak Michał Tytan 65 Bydgoszcz 1999   13   13
53-54 Błachowicz Mateusz Kusy 1997 13     13
  Błachowicz Konrad Kusy 1997 13     13
55-63 Świtek Szymon Piast Kruszwica 2000     9 9
  Adamczyk Daniel Olimpia Grudziądz 2000     9 9
  Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 2002     9 9
  Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000     9 9
  Berendt Karol Olimpia Grudziądz 2000     9 9
  Miklaszewski Michał Piast Kruszwica 2000     9 9
  Deja Domunik Olimpia Grudziądz 2001     9 9
  Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003     9 9
  Lewandowski Kacper Tytan 65 Bydgoszcz 1998     9 9
64-69 Kwasigroch Damian Kusy Laskowice 1999   8   8
  Dąbrowski Szymon Piast Kruszwica 2001   8   8
  Szyc Mikołaj Niestowarzyszony 1997   8   8
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2004   8   8
  Szyc Hubert Niestowarzyszony 2002   8   8
  Opoczyński Patryk Tytan 65 Bydgoszcz 1998   8   8
70-71 Liwak Michał Gwiazda 1998 8     8
  Sęk Artur Piast Kruszwica 1999 8     8
72-75 Szyc Mateusz Niestowarzyszony 1999   7   7
  Grzelka Natan ULKS Kamień Kr. 1997   7   7
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999   7   7
  Lewandowski Sebastian Tytan 65 Bydgoszcz 1999   7   7
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA