Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień51
miesiąc421
wszystkie327165

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Kadetki po III WTK
Kadetki po III WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po III WTK Kadetek
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II III Razem
1. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 133 148 163 444
2. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 82 83 93 258
3. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 50 72 67 189
4. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 57 57 54 168
5. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 74 54 40 168
6. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 54 52 45 151
7. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 46 48 52 146
8. Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 52 40 47 139
9. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 33 40 57 130
10. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 40 50 40 130
11. Błazejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 40 40 45 125
12. Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 40 44 40 124
13. Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 33 33 40 106
14. Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 33 40 33 106
15. Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 40 24 33 97
16. Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 44   50 94
17. Mizera Justyna Piast Kruszwica 1997 33 24 33 90
18-19 Kwiatkowska Marita IKTS Noteć Inowrocław 2003 24 33 24 81
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 24 33 24 81
20. Siwiec Daria IKTS Noteć Inowrocław 1999 24 24 33 81
21. Dąbrowska Lucyna Piast Kruszwica 1999 24 24 24 72
22. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000   46 24 70
23. Pułaczewska Aleksandra Sokół Gniewkowo 1999 15 24 24 63
24. Urbańska Martyna Sokół Gniewkowo 1999 24 24 13 61
25. Baśniak Marika Piast Kruszwica 1998 24 33   57
26. Bargiel Alicja Sokół Gniewkowo 1997 15 16 13 44
27. Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001   16 24 40
28. Suchocka Oliwia Sokół Gniewkowo 1999   24 13 37
29. Baśniak Kinga Piast Kruszwica 2000   24   24
30-31 Sikorska Zuzanna Tytan 65 Bydgoszcz 2002     24 24
  Pawlak Paulina IKTS Noteć Inowrocław 2000     24 24
32-33 Kała Julia Krajna Sępólno 2001 24     24
  Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć Inowrocław 1999 24     24
34. Bojdo Kinga Tytan 65 Bydgoszcz 1997 15     15
35-36 Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001     13 13
  Sikorska Julia Tytan 65 Bydgoszcz 2004     13 13
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA