Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzie100
miesi帷434
wszystkie325776

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow M這dzicy po III WTK
M這dzicy po III WTK 11/12 Drukuj

 

   
Po III WTK M這dzików
L.p Nazwisko Imi Klub ur. I II III Razem
1. Jaszewski Pawe Piast ζsin 1999 75 65 47 187
2. Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 50 66 51 167
3. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 47 47 42 136
4. Malicki Tomasz Olimpia Grudzi康z 2000 44 44 44 132
5. Gotowalski Szymon Sokó Gniewkowo 1999 42 42 40 124
6. Thomas Jacek Krajna S瘼ólno 2000 38 33 39 110
7. Ka豉 Artur Krajna S瘼ólno 1999 36 33 37 106
8. Szyma雟ki Pawe Olimpia Grudzi康z 2000 33 39 33 105
9. Kalaczy雟ki Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 39 33 28 100
10. Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 33 33 33 99
11. Janowicz Kasper UKS 22 W這c豉wek 2000 28 37 33 98
12. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 20 39 33 92
13. Majchrzak Micha Tytan 65 Bydgoszcz 1999 33 28 20 81
14. Ko這dziejczak Sebastian Kusy Laskowice 1999 20 28 28 76
15. Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toru 2002 20 20 28 68
16. Winowiecki Przemys豉w Krajna S瘼ólno 2000 28 20 20 68
17. Janaszkiewicz Jakub Tytan 65 Bydgoszcz 1999 33 20 11 64
18. Behrend Karol Olimpia Grudzi康z 2000 28 6 28 62
19-20 Jarz帳kowski Pawe Elektryk Maximus Broker Toru 2002 20 20 20 60
  Morawski Jakub UKS 22 W這c豉wek 2000 20 20 20 60
21. Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 W這c豉wek 2001 11 28 20 59
22. 真rner Piotr Gwiazda Bydgoszcz 2000 28 11 11 50
23. Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 11 11 20 42
24. Brunke Jan Tytan 65 Bydgoszcz 1999 20 20   40
25. Winklarz Mateusz Kusy Laskowice 1999 11 20 7 38
26. Czarniak Kacper UKS 22 W這c豉wek 1999     37 37
27. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toru 2003 11 6 20 37
28. Werkowski Kamil Kusy Laskowice 1999 20 6 11 37
29. S這mski Bartosz LZS Jastrz瑿ie 1999   37   37
30. 奸usarek Jakub Piast Kruszwica 1999   20 11 31
31. Rakowski Stanis豉w Kusy Laskowice 1999 6 11 11 28
32. S這ma Robert Elektryk Maximus Broker Toru 1999   28   28
33. Tobolski Krzysztof Olimpia Grudzi康z 2000   6 20 26
34. Koniarski Pawe Kusy Laskowice 2000 6 11 7 24
35. Kanabaj Damian Kusy Laskowice 2000 6 6 11 23
36. Nikiel Marcin Kusy Laskowice 2000 6 11 4 21
37. Lema雟ki Stanis豉w Krajna S瘼ólno 2003 5 11 4 20
38. Witkowski Kamil Kusy Laskowice 1999 20     20
39. Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000 6 6 7 19
40. Tamo Rados豉w Elektryk Maximus Broker Toru 1999   6 11 17
41-42 Rosó Mi這sz Kusy Laskowice 2000 6 4 7 17
  Wydef Daniel Kusy Laskowice 2000 6 4 7 17
43. S這ma Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toru 2001 6 11   17
44. Kruczkowski Micha Kusy Laskowice 1999 11 6   17
45. Suchocki Sebastian Sokó Gniewkowo 2000 5 4 7 16
46. Wi郾iewski Patryk Elektryk Maximus Broker Toru 2000 6 6 4 16
47. Trzebiatowski Gracjan Kusy Laskowice 2000 5 6 4 15
48. Majewski Dawid Kusy Laskowice 1999 11 4   15
49. Kopczyk Dawid LUKS Che軛no 2002 6 4 4 14
50-52 Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001   6 7 13
  D帳rowski Szymon Piast Kruszwica 1999   6 7 13
  Wo幡iak Bart這miej Start Lubraniec 2001   6 7 13
53. 安ierczy雟ki Miko豉j Kusy Laskowice 1999 6   7 13
54. Kwa郾ik Micha Sokó Gniewkowo 2003 5   7 12
55-56 Kali雟ki Marcin Elektryk Maximus Broker Toru 1999 6 6   12
  Szczepaniak Mi這sz Tytan 65 Bydgoszcz 2001 6 6   12
57. Deja Dominik Olimpia Grudzi康z 2001     11 11
58-59 Go鎍zewski Maciej Olimpia Grudzi康z 2001   4 7 11
  Go鎍zewski Kacper Olimpia Grudzi康z 2001   4 7 11
60. Cio趾owski Pawe Olimpia Grudzi康z 2002   11   11
61-62 Czapiewski Iwo Tytan 65 Bydgoszcz 2001 11     11
  Kwasigroch Damian Kusy Laskowice 1999 11     11
63-64 Piotrowski Sebastian Gwiazda Bydgoszcz 1999 6 4   10
  Frankowski Kacper Kusy Laskowice 1999 6 4   10
65. Szczepaniak Miko豉j Tytan 65 Bydgoszcz 2003 5 4   9
66. Zaborowski Konrad LUKS Che軛no 2004   4 4 8
67-69 Mikulski Rados豉w Emdek Bydgoszcz 2001     7 7
  Janiewicz Mateusz Olimpia Grudzi康z 1999     7 7
  Adamczyk Daniel Olimpia Grudzi康z 2000     7 7
70-74 Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001   3 4 7
  S瘯 Artur Piast Kruszwica 1999   3 4 7
  Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002   3 4 7
  Szyma雟ki Jan Start Lubraniec 2002   3 4 7
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2004   3 4 7
75. Falkowski Filip LZS Jastrz瑿ie 1999   6   6
76. Skotarczyk Wiktor Elektryk Maximus Broker Toru 1999 6     6
77. Ligmanowski Aleksander Kusy Laskowice 2000 5     5
78-82 Adamczyk Krystian Olimpia Grudzi康z 2003     4 4
  Rumi雟ki Hubert Piast ζsin 2001     4 4
  Mróz Remigiusz LUKS Che軛no 2001     4 4
  Kubiak J璠rzej LUKS Che軛no 2003     4 4
  Zakrzewski Bartosz Sokó Gniewkowo 2003     4 4
83-87 Wo幡ica Bartosz Tytan 65 Bydgoszcz 2002   4   4
  Kwiatkowski Marcel Tytan 65 Bydgoszcz 2000   4   4
  Cichoracki Mi這sz Elektryk Maximus Broker Toru 2001   4   4
  Jarocki Bartosz Tytan 65 Bydgoszcz 2000   4   4
  Koniarski Kacper Kusy Laskowice 2001   4   4
88-92 B豉瞠wicz Andrzej Piast Kruszwica 2000     3 3
  安itek Szymon Piast Kruszwica 2000     3 3
  Stecze Miko豉j LUKS Che軛no 2003     3 3
  Mistrzyk Jakub Sokó Gniewkowo 1999     3 3
  Wo幡iak Bartosz LUKS Che軛no 2002     3 3
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA