Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzie51
miesi帷421
wszystkie327165

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow M這dziczki po III WTK
M這dziczki po III WTK 11/12 Drukuj

 

     

Po III WTK  M這dziczek 
L.p Nazwisko Imi Klub ur. I II  III Razem
1. Hennig Katarzyna LUKS Che軛no 1999 118 116 98 332
2. Szczuka Agata LUKS Che軛no 2000 96 124 106 326
3. Dziadkowiec Aneta LUKS Che軛no 1999 106 132 68 306
4. Koco Sandra LUKS Che軛no 2000 106 75 63 244
5. B豉瞠jewicz Zuzanna LUKS Che軛no 2001 86 63 47 196
6. Szymczak Julia IKTS Note Inowroc豉w 2000 50 55 71 176
7. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 42 44 44 130
8. Rink Oliwia Krajna S瘼ólno 1999 38 42 40 120
9. Kwiatkowska Weronika IKTS Note Inowroc豉w 1999 39 37 42 118
10. Kwiatkowska Alicja LUKS Che軛no 2000 33 39 39 111
11. Jeziorowska Oliwia IKTS Note Inowroc豉w 1999 33 39 37 109
12. Ka豉 Julia Krajna S瘼ólno 2001 33 33 37 103
13. Siwiec Daria IKTS Note Inowroc豉w 2000 36 33 28 97
14. υ篡雟ka Agata UZTS Barcin 2000 50 47   97
15. Wollermann Patrycja ULKS Kamie Kr. 2000 20 37 28 85
16. Partyka Weronika Kusy Lasowice 2000 20 20 33 73
17-18 Piór Patrycja Kusy Lasowice 1999 20 33 20 73
  Sikorska Zuzanna Tytan 65 Bydgoszcz 2002 20 33 20 73
19. Rumi雟ka Izabela Kusy Lasowice 1999 28 20 20 68
20. Rybacka Patrycja Krajna S瘼ólno 2001 11 28 28 67
21. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 33   33 66
22. Pawlak Paulina IKTS Note Inowroc豉w 2000   28 33 61
23. Urba雟ka Martyna Sokó Gniewkowo 1999 11 20 28 59
24. Tobolska Magdalena Kusy Lasowice 1999 28 28   56
25. P豉chta Weronika LUKS Che軛no 2002 20 11 20 51
26. Zara Wioletta Kusy Lasowice 1999 20 20 11 51
27. Adamska Wiktoria Tytan 65 Bydgoszcz 2002 28 20   48
28. Weso這wska Julia Kusy Lasowice 2000 11 11 20 42
29. Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 11 20 11 42
30. Wojciechowska Martyna Elektryk Maximus Broker Toru 2001   7 33 40
31. Kwiatkowska Marita IKTS Note Inowroc豉w 2003   20 20 40
32. Duszy雟ka Dominika Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28 11   39
33. Suchocka Alicja Kusy Lasowice 2000 11 11 11 33
34. Panek Daria LUKS Che軛no 2002   11 20 31
35. Pu豉czewska Aleksandra Sokó Gniewkowo 1999 20 11   31
36. Suchocka Oliwia Sokó Gniewkowo 1999 11 7 11 29
37. D帳rowska Lucyna Piast Kruszwica 1999   28   28
38. Mitana Aleksandra Kusy Lasowice 2000   7 20 27
39. Sikorska Julia Tytan 65 Bydgoszcz 2004 11 11   22
40. Olech Aleksandra Elektryk Maximus Broker Toru 2001   20   20
41. Stosik Dominika Kusy Lasowice 2000 20     20
42. Czapiewska Weronika ULKS Kamie Kr. 2000   7 11 18
43-45 Szymanowicz Monika ULKS Kamie Kr. 2000     11 11
  Bujak Oliwia IKTS Note Inowroc豉w 2003     11 11
  Delekta Wiktoria ULKS Kamie Kr. 2000     11 11
46. Basniak Kinga Piast Kruszwica 2000   11   11
47. Krukowska Antonina LUKS Che軛no 2002 11     11
48. Zakrzewska Julia Sokó Gniewkowo 2001     7 7
49-50 Kunicka Maja Tytan 65 Bydgoszcz 2000   7   7
  Or這wska Ma貪orzata Tytan 65 Bydgoszcz 2001   7   7

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA