Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień0
miesiąc501
wszystkie323803

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Seniorzy po III WTK
Seniorzy po III WTK 11/12 Drukuj

 

     
Seniorzy po III WTK 11-12
L.p Nazwisko Imię Klub ur. MW+MP I II III Razem
1. Such Bartosz Olimpia Grudziądz 83 400 275 220   895
2. Gołębiowski Mateusz Olimpia Grudziądz 90 160 220 205   585
3. Kulpa Konrad Elektryk Maximus Broker Toruń 94 120 190 170   480
4. Dyjas Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 95 83 145 205   433
5. Adamiak Grzegorz Elektryk Maximus Broker Toruń 71 120 74 81 90 365
6. Kaczmarek Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 71 160 85 90   335
7. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 110 70 70 77 327
8. Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 105 62 40 85 292
9. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 83 53 74 81 291
10. Piotrowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 96 63 62 68 70 263
11. Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 98 53 40 65 256
12. Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 83 62 60 40 245
13. Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 83 25 60 61 229
14. Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 63 40 72 53 228
15. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77   77 77 63 217
16. Lach Marcin Krajna Sępólno 77 63 40 40 72 215
17. Piotrowski Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 69 92 25 40 40 197
18. Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 63 40 40 53 196
19. Maruszak Piotr Elektryk Maximus Broker Toruń 95 46 72 53 25 196
20. Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 46 40 53 40 179
21. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 63 53 40 17 173
22. Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 94 63 68   40 171
23. Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 46 25 53 40 164
24. Rybak Tomasz Kusy Laskowice 81 63 40 53   156
25. Wojewódka Michał Piast Kruszwica 74 63   65 25 153
26. Kurtyka Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 95 46 17 25 53 141
27. Piński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 69 75 62     137
28. Paga Paweł  Piast Łasin 68 83 53     136
29. Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83   25 63 40 128
30. Łukaszewski Krystian Piast Kruszwica 87 63 25   40 128
31. Bajer Kazimierz LUKS Chełmno 82 115       115
32. Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 46 25 25 17 113
33. Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94   17 40 53 110
34. Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94   17 18 68 103
35. Wiśniewski Rafał Elektryk Maximus Broker Toruń 93   17 25 59 101
36. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 83 17     100
37. Polaszek Szymon Elektryk Maximus Broker Toruń 88 98       98
38. Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95 46 40     86
39. Wasilewski Adam Emdek Bydgoszcz 87 83       83
40. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98   40 25 17 82
41. Szafranek Piotr Olimpia Grudziądz 73       74 74
42. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 98   17 25 25 67
43. Flisiak Hubert Elektryk Maximus Broker Toruń 96     40 25 65
44-45 Szmańda Marcin Krajna Sępólno 92 46 17     63
  Celmer Tomasz Unia Choceń 72 46 17     63
46. Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75   25 18 17 60
47-48 Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 98   17 18 17 52
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95   17 18 17 52
49-50 Rogowski Piotr Krajna Sępólno 73     25 25 50
  Lipowski Daniel Kusy Laskowice 70     25 25 50
51-52 Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95   17   25 42
  Sobociński Ryszard GOK Rogóźno 89     25 17 42
53-54 Lica Marcin Krajna Sępólno 79       40 40
  Murawski Daniel Gwiazda Bydgoszcz 83   40     40
55-56 Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97     18 17 35
  Kaliszewski Jacek Rogóźno       18 17 35
57-58 Khun Tomasz Tytan Bydgoszcz     17   17 34
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 94   17   17 34
59. Prochorowicz Paweł Olimpia Grudziądz 86       25 25
60. Desselberger Andrzej Unia Choceń 69   25     25
61-62 Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 96     18   18
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 97     18   18
63-75 Pakulski Mateusz Unia Choceń 93   17     17
  Bilski Damian Tytan Bydgoszcz 92   17     17
  Maciaszek Piotr Krajna Sępólno 93   17     17
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kraj. 93   17     17
  Skorupski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 78   17     17
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95   17     17
  Makowski Kacper Piast Łasin 98   17     17
  Wesołowski Filip Piast Łasin 98   17     17
  Golimowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 92   17     17
  Derengowski Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 90   17     17
  Warda Krzysztof Tytan 65 Bydgoszcz 93   17     17
  Samul Ktystian Krajna Sępólno 93   17     17
  Chabowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 76   17     17
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA