Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień176
miesiąc497
wszystkie323799

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Juniorzy po III WTK
Juniorzy po III WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po  III WTK Juniorów
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II III Razem
1. Kulpa Konrad Elektryk 1994 238 238 238 714
2. Dyjas Jakub Elektryk 1995 198 198 198 594
3. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 1994 144 194 156 494
4. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 1994 178 158 148 484
5. Piotrowski Paweł Elektryk 1996 73 133 153 359
6. Adamczyk Paweł Olimpia 1995 66 59 112 237
7. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 73 62 62 197
8. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 73 47 57 177
9. Lisowski Daniel Emdek 1994 70 66 28 164
10. Maruszak Piotr Elektryk 1995 54 57 52 163
11. Mojka Piotr ULKS Kamień 1994 52 55 55 162
12. Muzal Piotr Olimpia 1994 47 39 66 152
13. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 52 39 59 150
14. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 47 52 47 146
15-16 Kurtyka Tomasz Elektryk 1995 47 39 47 133
  Michalczewski Marcin Krajna 1995 47 39 47 133
17. Otto Jakub Kusy 1995 39 52 28 119
18. Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 1994 28 47 39 114
19. Węderlich Damian Elektryk 1998 28 28 52 108
20. Szempliński Kamil Olimpia 1994 39 28 39 106
21. Przybyłka Wiktor Krajna 1995 28 28 47 103
22. Flisiak Hubert Elektryk 1996 39 28 28 95
23. Sieracki Damian Gwiazda 1995 39 47   86
24. Strychalski Filip Tytan 1998 28 28 28 84
25. Słaby Paweł Kusy 1995 28 47   75
26. Kawalerski Dawid Sokół 1995 28 16 28 72
27. Byczkowski Michał Emdek 1998 16 16 39 71
28. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 28 10 28 66
29. Kapuściński Fabian Kusy 1997 16 16 28 60
30. Borlik Borys ULKS Kamień Kr. 1996 10 8 39 57
31. Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 10 28 16 54
32. Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 28 10 16 54
33. Sadowski Jacek Kusy 1994 16 28 10 54
34. Nowak Patryk Sokół 1997 16 16 16 48
35. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998   28 16 44
36-37 Rajca Rafał Sokół 1995 10 16 16 42
  Czysz Łukasz Emdek 1996 10 16 16 42
38. Chojecki Jakub Elektryk 1998 16 16 10 42
39-40 Kawczyński Kacper Sokół 1997 10 10 16 36
  Gotowalski Szymon Sokół 1999 10 10 16 36
41. Kawczyński Radosław Sokół 1994 16 10 10 36
42-43 Stypka Błażej Gwiazda 1996 10 10 10 30
  Kalaczyński Szymon Emdek 1999 10 10 10 30
44. Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 9 10 10 29
45. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998     28 28
46-47 Konieczka Jonatan Kusy 1998 10 8 10 28
  Cholewczyński Mateusz Gwiazda 1996 10 8 10 28
48-49 Żak Łukasz Emdek 1996 16 10   26
  Piórkowski Krystian MLKS Solec Kuj. 1995 16 10   26
50. Paliwoda Szymon MLKS Solec Kuj. 1995 9 16   25
51-52 Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997   10 10 20
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997   10 10 20
53. Modliborski Tomasz Olimpia 1997 10   10 20
54-55 Wiśniewski Łukasz Kusy 1997 10 10   20
  Jędrzejczak Dawid Sokół 1995 10 10   20
56. Zawadziński Paweł Emdek 1998 9   10 19
57. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001   8 10 18
58. Słaby Mateusz Kusy 1998 10 8   18
59. Rybka Mateusz ULKS Kamień Kr. 1996   8 9 17
60. Jankowiak Damian Gwiazda 1994 9 8   17
61-63 Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002     10 10
  Jankowiak Damian Gwiazda Bydgoszcz 1994     10 10
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997     10 10
64-65 Kuls Sebastian Piast Kruszwica 1994   10   10
  Papis Patryk LZS Jastrzębie 1996   10   10
66-67 Środoń Tyberiusz Sokół 1994 10     10
  Thomas Jacek Krajna 2000 10     10
68-70 Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997     9 9
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001     9 9
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002     9 9
71. Rutkowski Marek Kusy 1997 9     9
72-76 Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 1996   8   8
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999   8   8
  Rydzyński Dawid LZS Jastrzębie 1996   8   8
  Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999   8   8
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000   8   8
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA