Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień40
miesiąc291
wszystkie328446

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Juniorki po III WTK
Juniorki po III WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po III WTK Juniorek
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II III Razem
1. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 174 142

154

470
2. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 75 153 94 322
3. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 94 62 113 269
4. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 59 59 66 184
5. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 70 57 57 184
6. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 57 47 62 166
7. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 55 55 55 165
8. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 47 53 52 152
9. Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 1996 53 39 59 151
10. Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996 47 47 47 141
11. Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 1995 66 66   132
12. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 39 51 39 129
13. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 39 47 39 125
14. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 28 28 47 103
15. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 47   52 99
16. Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 28 28 39 95
17. Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996 28 39 28 95
18. Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000   47 47 94
19. Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997   39 47 86
20-21 Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 28 28 28 84
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 28 28 28 84
22. Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995 51 28   79
23. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 47   28 75
24. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000   28 39 67
25. Jarzębińska Magdalena Krajna Sępólno 1994 39   28 67
26. Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 28 39   67
27. Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 1995   28 28 56
28. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 20 16 18 54
29. Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 20 28   48
30. Świerczyńska Aneta Kusy Laskowice 1996 28   18 46
31-32 Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999   16 28 44
  Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999   16 28 44
33. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 28 16   44
34. Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1998 39     39
35. Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996   16 18 34
36. Panek Daria LUKS Chełmno 2002     18 18
37-39 Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć Inowrocław 1999   16   16
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001   16   16
  Dąbrowska Lucyna Piast Kruszwica 1999   16   16
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA