Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień176
miesiąc497
wszystkie323799

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Żak po III WTK
Żak po III WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po III WTK Żaków
Lp. Nazwisko Imię Klub ur. I II III Razem
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 50 50 50 150
2. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 44 47 40 131
3. Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 Włocławek 2001 40 44 44 128
4. Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 38 40 47 125
5. Jarząbkowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 47 42 33 122
6. Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 39 35 42 116
7. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 42 38 33 113
8. Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz 2002 33 39 39 111
9. Czapiewski Iwo Tytan 65 Bydgoszcz 2001 36 36 37 109
10. Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 33 32 33 98
11. Deja Dominik Olimpia Grudziądz 2001 33 34 20 87
12. Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz 2002 20 28 33 81
13. Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 28 31 20 79
14. Szczepaniak Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28 28 20 76
15. Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 11 28 28 67
16-18 Nowarkiewicz Jakub Krajna Sępólno 2001 20 20 20 60
  Gończewski Maciej Olimpia Grudziądz 2001 20 20 20 60
  Frąckiewicz Adam Tytan 65 Bydgoszcz 2002 20 20 20 60
19. Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001   20 37 57
20. Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001   28 28 56
21. Lutowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 20 11 20 51
22. Szczepaniak Mikołaj Tytan 65 Bydgoszcz 2001 20 20 11 51
23. Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003   20 28 48
24. Cichoracki Miłosz Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 11   28 39
25. Ziółkowski Radosław UKS Kusy Laskowice 2001 6 11 20 37
26. Skotarczak Mikołaj Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 6 20 11 37
27. Słoma Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 33     33
28. Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 20   11 31
29-30 Palmowski Dominik LUKS Chełmno 2002 28     28
  Kwiatkowski Marcel Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28     28
31. Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 6 11 11 28
32. Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 11 6 11 28
33. Rumiński Hubert Piast Łasin 2001 20 6   26
34-35 Koniarski Kacper UKS Kusy Laskowice 2001 6 6 11 23
  Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 6 6 11 23
36. Pawlikowski Paweł UKS Kusy Laskowice 2001 6 11 6 23
37. Najdowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 11 6 6 23
38. Sokalski Bartosz Emdek Bydgoszcz 2001   11 11 22
39. Woźnica Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 2002 11 11   22
40. Dąbrowski Szymon Piast Kruszwica 2001   20   20
41. Nikolaus Miłosz UKS Kusy Laskowice 2001 6 6 6 18
42-43 Dorsch Paweł UKS Kusy Laskowice 2001 6 11   17
  Drężek Błażej UKS Kusy Laskowice 2001 6 11   17
44-45 Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002   6 6 12
  Kokoszka Piotr UKS Kusy Laskowice 2001   6 6 12
46. Zakrzewski Bartłomiej Sokół Gniewkowo 2004   5 6 11
47-49 Błachnio Piotr Piast Łasin 2004 11     11
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2003 11     11
  Borlik Tymoteusz ULKS Kamień Kr. 2002 11     11
50-59 Baryczka Olaf Emdek Bydgoszcz 2001     6 6
  Kubiak Jędrzej LUKS Chełmno 2003     6 6
  Kocik Fryderyk Krajna Sępólno 2002     6 6
  Goździalski Lukasz LUKS Chełmno 2003     6 6
  Brandt Jakub Sokół Gniewkowo 2001     6 6
  Oller Wojciech Elektryk Maximus Broker Toruń 2001     6 6
  Mróz Remigiusz LUKS Chełmno 2001     6 6
  Szymański Jan Start Lubraniec 2002     6 6
  Zaborowski Konrad LUKS Chełmno 2004     6 6
  Rutkowski Paweł Sokół Gniewkowo 2001     6 6
60-67 Pilarski Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz 2002   6   6
  Dończyk Dawid Tytan 65 Bydgoszcz 2002   6   6
  Jandernal Nikodem Olimpia Grudziądz 2003   6   6
  Michalczyk Hubert Piast Łasin 2002   6   6
  Majewski Bartosz Tytan 65 Bydgoszcz 2002   6   6
  Rutkowski Kacper Piast Łasin 2001   6   6
  Włodarczyk Kacper Sokół Gniewkowo 2003   6   6
  Walter Kacper Olimpia Grudziądz 2003   6   6
  Polak Wojciech Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 6     6
68. Bronkowski Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 2001     5 5
69-71 Marnocha Patryk Sokół Gniewkowo 2003   5   5
  Forgiel Karol UZTS Barcin 2004   5   5
  Szymański Jan Start Lubraniec 2002   5   5
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA