Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj22
tydzień0
miesiąc491
wszystkie325833

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po III WTK Żaczek
Lp Nazwisko Imię Klub ur. I II III Razem
1. Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 50 50 50 150
2. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 44 47 47 138
3. Kała Julia Krajna Sępólno 2001 47 42 44 133
4. Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 40 44 42 126
5. Sikorska Zuzanna Tytan 65 Bydgoszcz 2002 38 34 39 111
6. Duszyńska Dominika Tytan 65 Bydgoszcz 2001 42 36 33 111
7. Płachta Weronika LUKS Chełmno 2002 39 38 33 110
8. Kwiatkowska Marita IKTS Noteć Inowrocław 2003 33 39 37 109
9. Wojciechowska Martyna Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 36 40 33 109
10. Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 33 35 37 105
11. Czapiewska Weronika ULKS Kamień Kr. 2001 33 32 33 98
12. Adamska Wiktoria Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28 28 28 84
13. Winklarz Dominika UKS Kusy Laskowice 2001 20 31 28 79
14. Panek Daria LUKS Chełmno 2002 28   40 68
15. Bujak Oliwia IKTS Noteć Inowrocław 2003 12 28 28 68
16. Wardzińska Natalia UKS Kusy Laskowice 2001 20 28 20 68
17. Wierzchucka Rozalia Krajna Sępólno 2005 20 20 20 60
18. Olech Aleksandra Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 28   28 56
19. Sikorska Julia Tytan 65 Bydgoszcz 2004 33 20   53
20. Kaczmarek Weronika UZTS Barcin 2003 12 20 20 52
21. Orłowska Małgorzata Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28   20 48
22. Zaraś Natalia UKS Kusy Laskowice 2001 20 28   48
23-24 Szatkowska Aleksandra Tytan 65 Bydgoszcz 2004   20 20 40
  Kociemska Katarzyna Tytan 65 Bydgoszcz 2004   20 20 40
25. Wierzchucka Zuzanna Krajna Sępólno 2001 20   20 40
26. Kącka Julia UZTS Barcin 2003 20 20   40
27-28 Rybacka Aleksandra ULKS Kamień Kr. 2003   20   20
  Krężel Sylwia UKS Kusy Laskowice 2001   20   20
29-30 Krukowska Antonina LUKS Chełmno 2002 20     20
  Firlit Agnieszka Piast Łasin 2004 20     20
31-33 Wojciechowska Maja UZTS Barcin 2005   12   12
  Kryczka Aleksandra Tytan 65 Bydgoszcz 2002   12   12
  Gralewska Maja Tytan 65 Bydgoszcz 2002   12   12
34. Makowska Wiktoria Piast Łasin 2004 12     12
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA