Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzień100
miesiąc434
wszystkie325776

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Skrzat za sezon 11/12
Skrzat za sezon 11/12 Drukuj

 

     
Skrzaci za sezon 2011/12 ( 3 najl. wyniki)
L.p Nazwisko Imię Klub ur I II III MW Raz.
1. Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 50 50 44 60 160
2. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 47 47 50 56 153
3. Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 44 44 47 51 142
4. Błachnio Piotr Piast Łasin 2004 35 37 40 53 130
5. Majchrzak Aleksander UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2004 39 42 39 48 129
6. Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003 42 39 42 44 128
7. Zakrzewski Bartosz Sokół Gniewkowo 2004 34 20 37 48 119
8. Szczepaniak Mikołaj UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003 40 40 37 0 117
9. Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 38 37 33 40 115
10. Skotarczak Mikołaj Elektryk Toruń 2004 36 33 33 44 113
11. Walter Kacper Olimpia Grudziądz 2003 0 28 33 40 101
12. Zaborowski Konrad LUKS Chełmno 2004 32 33 28 0 93
13. Marnocha Patryk Sokół Gniewkowo 2003 0 28 28 27 83
14. Zawacki Jacek Piast Łasin 2005 0 0 33 40 73
15. Kubiak Jędrzej LUKS Chełmno 2003 0 28 0 40 68
16. Barczak Jakub Sokół Gniewkowo 2003 0 0 28 33 61
17. Jendernal Nikodem Olimpia Grudziądz 2003 0 20 20 21 61
18. Miszczuk Wojciech Sokół Gniewkowo 2003 0 0 28 27 55
19. Włodarczyk Kacper Sokół Gniewkowo 2003 0 28 0 27 55
20. Potocki Kacper Sokół Gniewkowo 2003 0 0 20 33 53
21. Goździalski Łukasz LUKS Chełmno 2003 0 33 20 0 53
22. Forgiel Karol UZTS Barcin 2004 31 20 0 0 51
23. Lewandowski Bartosz UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003 0 20 20 0 40
24-25 Wołodźko Filip Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 0 0 0 33 33
  Zgliński Antoni Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 0 0 0 33 33
26. Paczkowski Rafał Emdek Bydgoszcz 2003 0 33 0 0 33
27. Hojan Jakub UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003 0 0 0 27 27
28-30 Kołodziej Igor UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2005 0 0 0 21 21
  Esche Kamil Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 0 0 0 21 21
  Podrazka Julian UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2005 0 0 0 21 21
31-35 Błachowicz Mikołaj Kusy Laskowice 2003 0 0 20 0 20
  Koniarski Igor Kusy Laskowice 2003 0 0 20 0 20
  Popielarski Arkadiusz Sokół Gniewkowo 2003 0 0 20 0 20
  Błachowicz Mikołaj Kusy Laskowice 2003 0 0 20 0 20
  Koniarski Igor Kusy Laskowice 2003 0 0 20 0 20
36-39 Zdunowski Kacper UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003 0 20 0 0 20
  Wilk Tomasz Emdek Bydgoszcz 2003 0 20 0 0 20
  Pawłowski Dawid LUKS Chełmno 2004 0 20 0 0 20
  Grabowski Dominik UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003 0 20 0 0 20
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA