Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Kadet za sezon 11/12
Kadet za sezon 11/12 Drukuj

 

     
Kadeci za sezon 2011/12 (3 najl. wyniki)
L.p Nazwisko Imię Klub  ur. I II III MW Razem
1. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 96 100 77 71 273
2. Węderlich Damian Elektryk MB Toruń 1998 52 50 104 59 215
3. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 60 61 52 59 180
4. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 48 52 57 64 173
5. Strychalski Filip Tytan 65 Bydgoszcz 1998 50 54 50 67 171
6. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998 54 57 54 59 170
7. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 46 46 48 75 169
8. Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 40 40 45 59 144
9. Chojecki Jakub Elektryk MB Toruń 1998 44 40 40 54 138
10. Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 40 48 40 47 135
11. Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 24 40 45 47 132
12. Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 1997 33 44 40 47 131
13. Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 24 40 40 47 127
14. Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997 33 33 0 47 113
15. Kapuścinski Fabian Kusy Laskowice 1997 40 24 0 47 111
16. Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1997 24 33 0 47 104
17. Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 24 33 24 0 81
18. Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 24 13 24 31 79
19-20 Dankowski Rafał Start Lubraniec 1997 0 13 33 31 77
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997 0 13 33 31 77
21. Wiśniewski Łukasz Kusy Laskowice 1997 24 0 0 47 71
22. Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 13 24 33 0 70
23. Rutkowski Marek Kusy Laskowice 1997 33 33 0 0 66
24. Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 40 0 24 0 64
25-26 Kała Artur Krajna Sępólno 1999 13 24 24 0 61
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 13 24 24 0 61
27. Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 13 24 24 0 61
28. Młodzik Szymon Krajna Sępólno 1998 8 13 13 31 57
29. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 8 24 24 0 56
30. Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 24 8 24 0 56
31. Malicki Tomasz Olimpia Grudziądz 2000 8 13 33 0 54
32. Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997 0 8 13 31 52
33. Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 0 8 9 31 48
34. Grzelka Natan ULKS Kamień Kr. 1997 0 7 0 31 38
35. Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 13 24 0 0 37
36. Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999 13 8 13 0 34
37. Słaby Mateusz Kusy Laskowice 1997 33 0 0 0 33
38. Szymański Paweł Olimpia Grudziądz 2000 8 24 0 0 32
39. Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 8 8 9 0 25
40. Kołodziejczak Kamil Kusy Laskowice 1997 24 0 0 0 24
41. Suchocki Sebastian Sokół Gniewkowo 2000 0 8 13 0 21
42-43 Strykowski Paweł Tytan 65 Bydgoszcz 1998 8 13 0 0 21
  Błachowicz Jan Kusy Laskowice 1998 8 13 0 0 21
44. Wieczyński Łukasz Opatrunki Toruń 1999 0 7 13 0 20
45-47 Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 0 8 9 0 17
  Smoliński Krzysztof Opatrunki Toruń 1998 0 8 9 0 17
  Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001 0 8 9 0 17
48. Wieczyński Jan Opatrunki Toruń 2001 0 7 9 0 16
49. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 8 8 0 0 16
50-52 Tobolski Krzysztof Olimpia Grudziądz 2000 0 0 13 0 13
  Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 0 0 13 0 13
  Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001 0 0 13 0 13
53. Majchrzak Michał Tytan 65 Bydgoszcz 1999 0 13 0 0 13
54-55 Błachowicz Mateusz Kusy Laskowice 1997 13 0 0 0 13
  Błachowicz Konrad Kusy Laskowice 1997 13 0 0 0 13
56-64 Świtek Szymon Piast Kruszwica 2000 0 0 9 0 9
  Adamczyk Daniel Olimpia Grudziądz 2000 0 0 9 0 9
  Maruszak Jakub Elektryk MB Toruń 2002 0 0 9 0 9
  Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000 0 0 9 0 9
  Berendt Karol Olimpia Grudziądz 2000 0 0 9 0 9
  Miklaszewski Michał Piast Kruszwica 2000 0 0 9 0 9
  Deja Domunik Olimpia Grudziądz 2001 0 0 9 0 9
  Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 0 0 9 0 9
  Lewandowski Kacper Tytan 65 Bydgoszcz 1998 0 0 9 0 9
65-70 Kwasigroch Damian Kusy Laskowice 1999 0 8 0 0 8
  Dąbrowski Szymon Piast Kruszwica 2001 0 8 0 0 8
  Szyc Mikołaj Niestowarzyszony 1997 0 8 0 0 8
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2004 0 8 0 0 8
  Szyc Hubert Niestowarzyszony 2002 0 8 0 0 8
  Opoczyński Patryk Tytan 65 Bydgoszcz 1998 0 8 0 0 8
71-72 Liwak Michał Gwiazda Bydgoszcz 1998 8 0 0 0 8
  Sęk Artur Piast Kruszwica 1999 8 0 0 0 8
73-75 Szyc Mateusz Niestowarzyszony 1999 0 7 0 0 7
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 0 7 0 0 7
  Lewandowski Sebastian Tytan 65 Bydgoszcz 1999 0 7 0 0 7
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA