Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień0
miesiąc501
wszystkie323803

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Senior za sezon 11/12
Senior za sezon 11/12 Drukuj

 

     
Seniorzy za sezon 11-12
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II III MW+ MP Razem
1. Gołębiowski Mateusz Olimpia Grudziądz 90 220 205 220 220 865
2. Kulpa Konrad Elektryk Maximus Broker Toruń 94 190 170 205 220 785
3. Dyjas Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 95 145 205 205 160 715
4. Such Bartosz Olimpia Grudziądz 83 275 220 190   685
5. Adamiak Grzegorz Elektryk Maximus Broker Toruń 71 74 81 190 120 465
6. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 70 70 77 110 327
7. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 77 77 63 98 315
8. Kaczmarek Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 71 85 90   120 295
9. Piotrowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 96 62 68 70 91 291
10. Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 62 40 85 83 270
11. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 53 74 81 56 264
12. Lach Marcin Krajna Sępólno 77 40 40 72 98 250
13. Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 40 72 53 83 248
14. Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 53 40 65 83 241
15. Maruszak Piotr Elektryk Maximus Broker Toruń 95 72 53 25 83 233
16. Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 62 60 40 56 218
17. Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 25 60 61 56 202
18. Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 17 40 53 83 193
19. Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 94 68   40 83 191
20. Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 40 40 53 56 189
21. Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 40 53 40 56 189
22. Wojewódka Michał Piast Kruszwica 74   65 25 98 188
23. Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83 25 63 40 56 184
24. Rybak Tomasz Kusy Laskowice 81 40 53   83 176
25. Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 25 53 40 56 174
26. Szafranek Piotr Olimpia Grudziądz 73     74 98 172
27. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 53 40 17 56 166
28. Piotrowski Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 69 25 40 40 56 161
29. Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 17 18 68 56 159
30. Piński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 69 62     91 153
31. Kurtyka Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 95 17 25 53 56 151
32. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 40 25 17 56 138
33. Paga Paweł  Piast Łasin 68 53     83 136
34. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 98 17 25 25 56 123
35. Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 25 25 17 56 123
36. Łukaszewski Krystian Piast Kruszwica 87 25   40 56 121
37. Wiśniewski Rafał Elektryk Maximus Broker Toruń 93 17 25 59   101
38. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 17     56 73
39. Flisiak Hubert Elektryk Maximus Broker Toruń 96   40 25   65
40. Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75 25 18 17   60
41-42 Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 98 17 18 17   52
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95 17 18 17   52
43-44 Rogowski Piotr Krajna Sępólno 73   25 25   50
  Lipowski Daniel Kusy Laskowice 70   25 25   50
45-46 Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95 17   25   42
  Sobociński Ryszard GOK Rogóźno 89   25 17   42
47. Lica Marcin Krajna Sępólno 79     40   40
48-49 Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95 40       40
  Murawski Daniel Gwiazda Bydgoszcz 83 40       40
50-51 Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97   18 17   35
  Kaliszewski Jacek Rogóźno     18 17   35
52-53 Khun Tomasz Tytan Bydgoszcz   17   17   34
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 94 17   17   34
54 Prochorowicz Paweł Olimpia Grudziądz 86     25   25
55 Desselberger Andrzej Unia Choceń 69 25       25
56-57 Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 96   18     18
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 97   18     18
59-75 Szmańda Marcin Krajna Sępólno 92 17       17
  Celmer Tomasz Unia Choceń 72 17       17
  Pakulski Mateusz Unia Choceń 93 17       17
  Bilski Damian Tytan Bydgoszcz 92 17       17
  Maciaszek Piotr Krajna Sępólno 93 17       17
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kraj. 93 17       17
  Skorupski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 78 17       17
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95 17       17
  Makowski Kacper Piast Łasin 98 17       17
  Wesołowski Filip Piast Łasin 98 17       17
  Golimowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 92 17       17
  Derengowski Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 90 17       17
  Warda Krzysztof Tytan 65 Bydgoszcz 93 17       17
  Samul Ktystian Krajna Sępólno 93 17       17
  Chabowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 76 17       17
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA