Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Junior za sezon 11/12
Junior za sezon 11/12 Drukuj

 

     
Juniorzy za sezon 2011/12 (3 najl. wyniki)
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II III MW Razem
1. Kulpa Konrad Elektryk Max-Broker Toruń 1994 238 238 238 300 776
2. Dyjas Jakub Elektryk Max-Broker Toruń 1995 198 198 198 275 671
3. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 1994 178 158 148 220 556
4. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 1994 144 194 156 160 510
5. Piotrowski Paweł Elektryk Max-Broker Toruń 1996 73 133 153 90

376

6. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 1995 66 59 112 62 240
7. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 73 62 62 77 212
8. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 73 47 57 71 201
9. Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 1994 70 66 28 62 198
10. Maruszak Piotr Elektryk Max-Broker Toruń 1995 54 57 52 62 173
11. Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 1994 47 39 66 57 170
12. Mojka Piotr ULKS Kamień 1994 52 55 55 57 167
13. Otto Jakub Kusy Laskowice 1995 39 52 28 71 162
14. Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 1994 28 47 39 71 157
15. Kurtyka Tomasz Elektryk Max-Broker Toruń 1995 47 39 47 62 156
16. Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 1995 47 39 47 57 151
17. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 52 39 59 0 150
18. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 47 52 47 0 146
19. Sieracki Damian Gwiazda Bydgoszcz 1995 39 47 0 57 143
20. Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 1995 28 28 47 57 132
21. Flisiak Hubert Elektryk Max-Broker Toruń 1996 39 28 28 57 124
22. Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 1994 39 28 39 40 118
23. Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 1995 28 16 28 57 113
24. Węderlich Damian Elektryk Max-Broker Toruń 1998 28 28 52 0 108
25. Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 1996 10 16 16 57 89
26. Borlik Borys ULKS Kamień Kr. 1996 10 8 39 40 89
27. Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 10 28 16 40 84
28. Sadowski Jacek Kusy Laskowice 1994 16 28 10 40 84
29. Strychalski Filip Tytan 65 Bydgoszcz 1998 28 28 28 0 84
30. Słaby Paweł Kusy Laskowice 1995 28 47 0 0 75
31. Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 1995 10 16 16 40 72
32. Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 16 16 39 0 71
33. Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 1994 16 10 10 40 66
34. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 28 10 28 0 66
35. Cholewczyński Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1996 10 8 10 40 60
36. Kapuściński Fabian Kusy Laskowice 1997 16 16 28 0 60
37. Rybka Mateusz ULKS Kamień Kr. 1996 0 8 9 40 57
38. Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 28 10 16 0 54
39. Stypka Błażej Gwiazda Bydgoszcz 1996 10 10 10 29 49
40. Jankowiak Damian Gwiazda Bydgoszcz 1994 9 8 10 29 48
41. Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 16 16 16 0 48
42. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998 0 28 16 0 44
43. Chojecki Jakub Elektryk Max-Broker Toruń 1998 16 16 10 0 42
44-45 Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 10 10 16 0 36
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 10 10 16 0 36
46. Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 10 10 10 0 30
47. Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 9 10 10 0 29
48. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 0 0 28 0 28
49. Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1998 10 8 10 0 28
50-51 Żak Łukasz Emdek Bydgoszcz 1996 16 10 0 0 26
  Piórkowski Krystian MLKS Solec Kuj. 1995 16 10 0 0 26
52. Paliwoda Szymon MLKS Solec Kuj. 1995 9 16 0 0 25
53-54 Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 0 10 10 0 20
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1998 0 10 10 0 20
55. Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 1997 10 0 10 0 20
56-57 Wiśniewski Łukasz Kusy Laskowice 1997 10 10 0 0 20
  Jędrzejczak Dawid Sokół Gniewkowo 1995 10 10 0 0 20
58. Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 9 0 10 0 19
59. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 0 8 10 0 18
60. Słaby Mateusz Kusy Laskowice 1998 10 8 0 0 18
61-62 Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 0 0 10 0 10
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997 0 0 10 0 10
63-64 Kuls Sebastian Piast Kruszwica 1994 0 10 0 0 10
  Papis Patryk LZS Jastrzębie 1996 0 10 0 0 10
65-66 Środoń Tyberiusz Sokół Gniewkowo 1994 10 0 0 0 10
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 10 0 0 0 10
67-69 Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997 0 0 9 0 9
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 0 0 9 0 9
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 0 0 9 0 9
70. Rutkowski Marek Kusy Laskowice 1997 9 0 0 0 9
71-75 Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 1996 0 8 0 0 8
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999 0 8 0 0 8
  Rydzyński Dawid LZS Jastrzębie 1996 0 8 0 0 8
  Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999 0 8 0 0 8
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 0 8 0 0 8
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA