Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień51
miesiąc421
wszystkie327165

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Juniorka za sezon 11/12
Juniorka za sezon 11/12 Drukuj

 

     
Juniorki za sezon 2011/12 ( 3 najl. wyniki)
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II III MW Razem
1. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 174 142 154

120

470
2. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 75 153 94

90

337
3. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 94 62 113 0 269
4. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 70 57 57 120 247
5. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 59 59 66 77 202
6. Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 1996 53 39 59 71 183
7. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 55 55 55 71 181
8. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 47 53 52 71 176
9. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 57 47 62 0 166
10. Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996 47 47 47 71 165
11. Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 1995 66 66 0 0 132
12. Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996 28 39 28 64 131
13. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 39 51 39 0 129
14. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 39 47 39 0 125
15. Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 1995 0 28 28 61 117
16. Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 20 28 0 64 112
17. Świerczyńska Aneta Kusy Laskowice 1996 28 0 18 57 103
18. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 28 28 47 0 103
19. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 47 0 52 0 99
20. Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 28 28 39 0 95
21. Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 0 47 47 0 94
22. Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 0 16 18 59 93
23. Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 0 39 47 0 86
24-25 Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 28 28 28 0 84
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 28 28 28 0 84
26. Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995 51 28 0 0 79
27. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 47 0 28 0 75
28. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 0 28 39 0 67
29. Jarzębińska Magdalena Krajna Sępólno 1994 39 0 28 0 67
30. Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 28 39 0 0 67
31. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 20 16 18 0 54
32-33 Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 0 16 28 0 44
  Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 0 16 28 0 44
34. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 28 16 0 0 44
35. Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1998 39 0 0 0 39
36. Panek Daria LUKS Chełmno 2002 0 0 18 0 18
37-39 Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć Inowrocław 1999 0 16 0 0 16
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 0 16 0 0 16
  Dąbrowska Lucyna Piast Kruszwica 1999 0 16 0 0 16
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA