Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień39
miesiąc290
wszystkie328445

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Żak za sezon 11/12
Żak za sezon 11/12 Drukuj

 

     
Żacy za sezon 2011/12 ( 3 najl. wyniki)
Lp. Nazwisko Imię Klub ur. I II III MW Razem
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz ### 50 50 50 60 160
2. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz ### 44 47 40 56 147
3. Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń ### 38 40 47 53 140
4. Jarząbkowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń ### 47 42 33 46 135
5. Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 Włocławek ### 40 44 44 36 128
6. Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz ### 39 35 42 46 127
7. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń ### 42 38 33 46 126
8. Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz ### 33 39 39 46 124
9. Czapiewski Iwo Tytan 65 Bydgoszcz ### 36 36 37 0 109
10. Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz ### 0 20 37 51 108
11. Deja Dominik Olimpia Grudziądz ### 33 34 20 36 103
12. Lemański Stanisław Krajna Sępólno ### 33 32 33 24 98
13. Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz ### 20 28 33 36 97
14. Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo ### 28 31 20 36 95
15-16 Kopczyk Dawid LUKS Chełmno ### 11 28 28 36 92
  Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec ### 0 28 28 36 92
17. Szczepaniak Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz ### 28 28 20 24 80
18. Gończewski Maciej Olimpia Grudziądz ### 20 20 20 36 76
19. Cichoracki Miłosz Elektryk Maximus Broker Toruń ### 11 0 28 36 75
20. Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz ### 0 20 28 24 72
21. Nowarkiewicz Jakub Krajna Sępólno ### 20 20 20 24 64
22. Szczepaniak Mikołaj Tytan 65 Bydgoszcz ### 20 20 11 24 64
23. Frąckiewicz Adam Tytan 65 Bydgoszcz ### 20 20 20 0 60
24. Ziółkowski Radosław UKS Kusy Laskowice ### 6 11 20 24 55
25. Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno ### 20 0 11 24 55
26. Lutowski Jakub UKS Kusy Laskowice ### 20 11 20 0 51
27. Skotarczak Mikołaj Elektryk Maximus Broker Toruń ### 6 20 11 13 44
28. Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz ### 6 6 11 24 41
29. Woźniak Bartosz LUKS Chełmno ### 6 11 11 13 35
30. Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz ### 11 6 11 13 35
31. Słoma Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń ### 33 0 0 0 33
32. Koniarski Kacper UKS Kusy Laskowice ### 6 6 11 13 30
33-34 Palmowski Dominik LUKS Chełmno ### 28 0 0 0 28
  Kwiatkowski Marcel Tytan 65 Bydgoszcz ### 28 0 0 0 28
35. Rumiński Hubert Piast Łasin ### 20 6 0 0 26
36. Zakrzewski Bartłomiej Sokół Gniewkowo ### 0 5 6 13 24
37. Pawlikowski Paweł UKS Kusy Laskowice ### 6 11 6 0 23
38. Najdowski Jakub UKS Kusy Laskowice ### 11 6 6 0 23
39. Sokalski Bartosz Emdek Bydgoszcz ### 0 11 11 0 22
40. Woźnica Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz ### 11 11 0 0 22
41. Dąbrowski Szymon Piast Kruszwica ### 0 20 0 0 20
42. Walter Kacper Olimpia Grudziądz ### 0 6 0 13 19
43. Nikolaus Miłosz UKS Kusy Laskowice ### 6 6 6 0 18
44-45 Dorsch Paweł UKS Kusy Laskowice ### 6 11 0 0 17
  Drężek Błażej UKS Kusy Laskowice ### 6 11 0 0 17
46-47 Chojnacki Piotr Start Lubraniec ### 0 6 6 0 12
  Kokoszka Piotr UKS Kusy Laskowice ### 0 6 6 0 12
48-50 Błachnio Piotr Piast Łasin ### 11 0 0 0 11
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz ### 11 0 0 0 11
  Borlik Tymoteusz ULKS Kamień Kr. ### 11 0 0 0 11
51-60 Baryczka Olaf Emdek Bydgoszcz ### 0 0 6 0 6
  Kubiak Jędrzej LUKS Chełmno ### 0 0 6 0 6
  Kocik Fryderyk Krajna Sępólno ### 0 0 6 0 6
  Goździalski Lukasz LUKS Chełmno ### 0 0 6 0 6
  Brandt Jakub Sokół Gniewkowo ### 0 0 6 0 6
  Oller Wojciech Elektryk Maximus Broker Toruń ### 0 0 6 0 6
  Mróz Remigiusz LUKS Chełmno ### 0 0 6 0 6
  Szymański Jan Start Lubraniec ### 0 0 6 0 6
  Zaborowski Konrad LUKS Chełmno ### 0 0 6 0 6
  Rutkowski Paweł Sokół Gniewkowo ### 0 0 6 0 6
61-67 Pilarski Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz ### 0 6 0 0 6
  Dończyk Dawid Tytan 65 Bydgoszcz ### 0 6 0 0 6
  Jandernal Nikodem Olimpia Grudziądz ### 0 6 0 0 6
  Michalczyk Hubert Piast Łasin ### 0 6 0 0 6
  Majewski Bartosz Tytan 65 Bydgoszcz ### 0 6 0 0 6
  Rutkowski Kacper Piast Łasin ### 0 6 0 0 6
  Włodarczyk Kacper Sokół Gniewkowo ### 0 6 0 0 6
68. Polak Wojciech Elektryk Maximus Broker Toruń ### 6 0 0 0 6
69. Bronkowski Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń ### 0 0 5 0 5
70-72 Marnocha Patryk Sokół Gniewkowo ### 0 5 0 0 5
  Forgiel Karol UZTS Barcin ### 0 5 0 0 5
  Szymański Jan Start Lubraniec ### 0 5 0 0 5
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA