Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień169
miesiąc470
wszystkie327908

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW Senior 2012
MW Senior 2012 Drukuj

     

Mistrzostwa Województwa Seniorów

12.02.2012   Gniewkowo

TOP 8 - Mistrzostwa Województwa

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

PKT

1.

Kaczmarek

Krzysztof

Elektryk Maximus Broker Toruń

71

120

2.

Kulpa

Konrad

Elektryk Maximus Broker Toruń

94

115

3.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

110

4.

Dyjas

Jakub

Elektryk Maximus Broker Toruń

95

105

5-8

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

98

 

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

98

 

Wojewódka

Michał

Piast Kruszwica

74

98

 

Szafranek

Piotr

Olimpia Grudziądz

73

98

Mistrzostwa Województwa Kuj. Pom.- Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Kaczmarek

Krzysztof

Elektryk Maximus Broker Toruń

71

 

awans do MP

2.

Wojewódka

Michał

Piast Kruszwica

74

 

3-4

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

 

 

Szafranek

Piotr

Olimpia Grudziądz

73

 

5-6

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

 

 

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

 

7-8

Piński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

69

91

 

Piotrowski

Paweł

Elektryk Maximus Broker Toruń

96

91

9-16

Lisowski

Daniel

Emdek Bydgoszcz

94

83

 

Urbański

Mateusz

LUKS Chełmno

93

83

 

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

94

83

 

Rybak

Tomasz

Kusy Laskowice

81

83

 

Mackowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

84

83

 

Paga

Paweł

 Piast Łasin

68

83

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

83

 

Maruszak

Piotr

Elektryk Maximus Broker Toruń

95

83

17-32

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

56

 

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

96

56

 

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

87

56

 

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

56

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

56

 

Piotrowski

Krzysztof

Elektryk Maximus Broker Toruń

69

56

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

56

 

Woskowicz

Marcin

LUKS Chełmno

92

56

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

56

 

Woskowicz

Mateusz

LUKS Chełmno

92

56

 

Dziamba

Robert

LUKS Chełmno

94

56

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

56

 

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

56

 

Kurtyka

Tomasz

Elektryk Maximus Broker Toruń

95

56

 

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

56

 

Piotrowski

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

98

56

Gra Podwójna

1.

Dyjas - Kulpa

 

Elektryk Maximus Broker Toruń

2.

Piotrowski Paweł-Kaczmarek

Elektryk Maximus Broker Toruń

3.

Dzikowski .-Woskowicz Marcin

 

LUKS Chełmno

4.

Urbanski - Dziamba

 

LUKS Chełmno

5-8

Paga - Bończak

Piast Łasin- Piast Kruszwica

 

Lach - Masiak

 

Krajna Sępólno

 

Woskowicz Mat. - Lisowski

 

Emdek Bydgoszcz

 

Piński-Leszczyński Zb.

Gwiazda Bydgoszcz

9-16

Piotrowski Mik.-Michalczewski

 

Emdek-Krajna

 

Rakowicz-Rybak

 

Kusy Laskowice

 

Forjas-Leszczyński Krz.

 

Gwiazda Bydgoszcz

 

Wojewódka-Łukaszewski

 

Piast Kruszwica

 

Szczuka-Gronowski

 

LUKS Chełmno

 

Maćkowiak-Adamczyk

 

Olimpia Grudziądz

 

Maruszak-Piotrowski Krz.

 

Elektryk Maximus Broker Toruń

 

Kurtyka-Muzal

 

Elektryk-Olimpia

Gra Mieszana

1.

Kulpa - Szulc

 

Elektryk - IKTS Noteć

2.

Kaczmarek-Olendzka

 

Elektryk - IKTS Noteć

3.

Dyjas - Kocoń Anika

Elektryk - LUKS Chełmno

4.

Woskowicz Marc. Kaszuba

 

LUKS Chełmno - IKTS Noteć

5-8

Urbański - Ciemna

 

LUKS - IKTS Noteć

 

Kowal - Maćkowiak

 

UZTS Barcin - Olimpia

 

Dzikowski - Palacz

 

LUKS Chełmno - IKTS Noteć

 

Leszczyński Zb-Dziadkowiec M.

 

Gwiazda-LUKS Chełmno

9-16

Łukaszewski - Błażejewicz

 

Piast Kruszwica-LUKS Chełmno

 

Dziamba - Bobrowska

 

LUKS Chełmno-AZS UMK Toruń

 

Woskowicz Mat. Derkowska

 

LUKS Chełmno-AZS UMK Toruń

 

Rakowicz - Sadowska

 

Kusy Laskowice- UZTS Barcin

 

Gronowski - Nawrocka

 

LUKS Chełmno - UZTS Barcin

 

Rybak - Olszanowska

 

Kusy Laskowice- UZTS Barcin

 

Maruszak - Hennig

 

Elektryk - LUKS Chełmno

 

Szczuka- Szczuka

 

 LUKS Chelmno

17-25

Bukolt- Masiak

 

Krajna Sępólno

 

Piński - Dziadkowiec Aneta

 

Gwiazda - LUKS Chełmno

 

Rogińska - Kurtyka

 

Start Lubraniec - Elektryk

 

Muzal- Kocoń Sandra

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Lach - Kwiatkowska

 

Krajna - LUKS Chełmno

 

Adamczyk - Szatkowska

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Szempliński - Płachta

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Piotrowski Mik. - Bejenka

 

Emdek - UZTS Barcin

 

Paga - Duda

 

Piast Łasin - IKTS Noteć

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA