Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj23
tydzień79
miesiąc580
wszystkie323882

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW Seniorka 2012
MW Seniorka 2012 Drukuj

     

     

Mistrzostwa Województwa Seniorek

12.02.2012   Gniewkowo

Mistrzostwa Województwa Seniorek - Elim. do Mistrzostw Polski

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Kaszuba

Agata

IKTS Noteć Inowrocław

1992

120

awans do MP

2.

Szulc

Adrianna

IKTS Noteć Inowrocław

1990

115

3.

Olendzka

Aneta

IKTS Noteć Inowrocław

1988

110

4.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

105

5-8

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

98

 

Kowal

Anna

UZTS Barcin

1987

98

 

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

98

 

Olszanowska

Joanna

UZTS Barcin

1996

98

9-16

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

83

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

83

 

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

83

 

Bobrowska

Irena

AZS UMK Toruń

1982

83

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

83

 

Nawrocka

Klaudia

UZTS Barcin

1997

83

 

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

83

 

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

83

17-25

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

56

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

56

 

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

56

 

Sadowska

Małgorzata

UZTS Barcin

1987

56

 

Kocoń

Sandra

LUKS Chełmno

2000

56

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

56

 

Dziadkowiec

Aneta

LUKS Chełmno

1999

56

 

Derkowska

Monika

LUKS Chełmno

1991

56

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

56

Gra Podwójna

1.

Szulc- Olendzka

 

 IKTS Noteć

2.

Kaszuba - Palacz

 

 IKTS Noteć

3.

Bukolt - Bobrowska

 

Krajna - AZS UMK Toruń

4.

Duda - Olszanowska

 

IKTS Noteć - UZTS Barcin

5-8

Hennig - Szczuka

 

LUKS Chełmno

 

Ciemna - Nawrocka

 

IKTS Noteć - UZTS Barcin

 

Kowal - Sadowska

 

UZTS Barcin

 

Kocoń An. Dziadkowiec Martyna

 

LUKS Chełmno

9-12

Rogińska - Bejenka

 

Start Lubraniec -UZTS Barcin

 

Płachta - Szatkowska

 

LUKS Chełmno

 

Błażejewicz- Kocoń Sandra

 

LUKS Chełmno

 

Dziadkowiec An.-Kwiatkowska

 

LUKS Chełmno

Gra Mieszana

1.

Kulpa - Szulc

 

Elektryk - IKTS Noteć

2.

Kaczmarek-Olendzka

 

Elektryk - IKTS Noteć

3.

Dyjas - Kocoń Anika

 

Elektryk - LUKS Chełmno

4.

Woskowicz Marc. Kaszuba

 

LUKS Chełmno - IKTS Noteć

5-8

Urbański - Ciemna

 

LUKS - IKTS Noteć

 

Kowal - Maćkowiak

 

UZTS Barcin - Olimpia

 

Dzikowski - Palacz

 

LUKS Chełmno - IKTS Noteć

 

Leszczyński Zb-Dziadkowiec M.

 

Gwiazda-LUKS Chełmno

9-16

Łukaszewski - Błażejewicz

 

Piast Kruszwica-LUKS Chełmno

 

Dziamba - Bobrowska

 

LUKS Chełmno-AZS UMK Toruń

 

Woskowicz Mat. Derkowska

 

LUKS Chełmno-AZS UMK Toruń

 

Rakowicz - Sadowska

 

Kusy Laskowice- UZTS Barcin

 

Gronowski - Nawrocka

 

LUKS Chełmno - UZTS Barcin

 

Rybak - Olszanowska

 

Kusy Laskowice- UZTS Barcin

 

Maruszak - Hennig

 

Elektryk - LUKS Chełmno

 

Szczuka- Szczuka

 

 LUKS Chelmno

17-25

Bukolt- Masiak

 

Krajna Sępólno

 

Piński - Dziadkowiec Aneta

 

Gwiazda - LUKS Chełmno

 

Rogińska - Kurtyka

 

Start Lubraniec - Elektryk

 

Muzal- Kocoń Sandra

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Lach - Kwiatkowska

 

Krajna - LUKS Chełmno

 

Adamczyk - Szatkowska

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Szempliński - Płachta

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Piotrowski Mik. - Bejenka

 

Emdek - UZTS Barcin

 

Paga - Duda

 

Piast Łasin - IKTS Noteć

<> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <> <>

Mistrzostwa Województwa Seniorek

12.02.2012   Gniewkowo

Mistrzostwa Województwa Seniorek - Elim. do Mistrzostw Polski

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Kaszuba

Agata

IKTS Noteć Inowrocław

1992

120

awans do MP

2.

Szulc

Adrianna

IKTS Noteć Inowrocław

1990

115

3.

Olendzka

Aneta

IKTS Noteć Inowrocław

1988

110

4.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

105

5-8

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

98

 

Kowal

Anna

UZTS Barcin

1987

98

 

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

98

 

Olszanowska

Joanna

UZTS Barcin

1996

98

9-16

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

83

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

83

 

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

83

 

Bobrowska

Irena

AZS UMK Toruń

1982

83

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

83

 

Nawrocka

Klaudia

UZTS Barcin

1997

83

 

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

83

 

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

83

17-25

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

56

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

56

 

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

56

 

Sadowska

Małgorzata

UZTS Barcin

1987

56

 

Kocoń

Sandra

LUKS Chełmno

2000

56

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

56

 

Dziadkowiec

Aneta

LUKS Chełmno

1999

56

 

Derkowska

Monika

LUKS Chełmno

1991

56

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

56

Gra Podwójna

1.

Szulc- Olendzka

 

 IKTS Noteć

2.

Kaszuba - Palacz

 

 IKTS Noteć

3.

Bukolt - Bobrowska

 

Krajna - AZS UMK Toruń

4.

Duda - Olszanowska

 

IKTS Noteć - UZTS Barcin

5-8

Hennig - Szczuka

 

LUKS Chełmno

 

Ciemna - Nawrocka

 

IKTS Noteć - UZTS Barcin

 

Kowal - Sadowska

 

UZTS Barcin

 

Kocoń An. Dziadkowiec Martyna

 

LUKS Chełmno

9-12

Rogińska - Bejenka

 

Start Lubraniec -UZTS Barcin

 

Płachta - Szatkowska

 

LUKS Chełmno

 

Błażejewicz- Kocoń Sandra

 

LUKS Chełmno

 

Dziadkowiec An.-Kwiatkowska

 

LUKS Chełmno

Gra Mieszana

1.

Kulpa - Szulc

 

Elektryk - IKTS Noteć

2.

Kaczmarek-Olendzka

 

Elektryk - IKTS Noteć

3.

Dyjas - Kocoń Anika

 

Elektryk - LUKS Chełmno

4.

Woskowicz Marc. Kaszuba

 

LUKS Chełmno - IKTS Noteć

5-8

Urbański - Ciemna

 

LUKS - IKTS Noteć

 

Kowal - Maćkowiak

 

UZTS Barcin - Olimpia

 

Dzikowski - Palacz

 

LUKS Chełmno - IKTS Noteć

 

Leszczyński Zb-Dziadkowiec M.

 

Gwiazda-LUKS Chełmno

9-16

Łukaszewski - Błażejewicz

 

Piast Kruszwica-LUKS Chełmno

 

Dziamba - Bobrowska

 

LUKS Chełmno-AZS UMK Toruń

 

Woskowicz Mat. Derkowska

 

LUKS Chełmno-AZS UMK Toruń

 

Rakowicz - Sadowska

 

Kusy Laskowice- UZTS Barcin

 

Gronowski - Nawrocka

 

LUKS Chełmno - UZTS Barcin

 

Rybak - Olszanowska

 

Kusy Laskowice- UZTS Barcin

 

Maruszak - Hennig

 

Elektryk - LUKS Chełmno

 

Szczuka- Szczuka

 

 LUKS Chelmno

17-25

Bukolt- Masiak

 

Krajna Sępólno

 

Piński - Dziadkowiec Aneta

 

Gwiazda - LUKS Chełmno

 

Rogińska - Kurtyka

 

Start Lubraniec - Elektryk

 

Muzal- Kocoń Sandra

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Lach - Kwiatkowska

 

Krajna - LUKS Chełmno

 

Adamczyk - Szatkowska

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Szempliński - Płachta

 

Olimpia - LUKS Chełmno

 

Piotrowski Mik. - Bejenka

 

Emdek - UZTS Barcin

 

Paga - Duda

 

Piast Łasin - IKTS Noteć

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA