Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW Juniorka 2012
MW Juniorka 2012 Drukuj

 

     
 Mistrzostwa Województwa  Juniorek
28.04.2012 Inowrocław
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt
1. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 90
2. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 85
3. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 81
4. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 77
5-8 Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 1996 71
  Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 71
  Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 71
  Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996 71
Eliminacje do Półf. Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur. Pkt.
1. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 awans
2. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 awans
3. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996  
4. Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 1996  
5-8 Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 64
  Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996
  Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995
  Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996 64
9-11 Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 1995 61
  Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 59
  Świerczyńska Aneta Kusy Laskowice 1996 57
Gra Podwójna
1. Dziadkowiec-Palacz LUKS Chełmno-IKTS Noteć
2. Pakulska - Rogińska Start Lubraniec
3. Jędrzejewska A.-Olszanowska IKTS Noteć-UZTS Barcin
4. Suchomska B. - Fiedurek Kusy Laskowice
5-6 Pietrzak - Ciesielska Sokół - Start Lubraniec
  Śliwa - Świerczyńska Kusy Laskowice
Gra Mieszana
1. Pakulska - Woskowicz Marc. Start - LUKS Chełmno
2. Jędrzejewska Anna-Dziamba IKTS Noteć-LUKS Chełmno
3. Dziadkowiec - Szczuka LUKS Chełmno
4. Dzikowski - Palacz Luks Chełmno -IKTS Noteć
5-8 Rajca - Pietrzak Sokól Gniewkowo
  Piotrowski - Ciesielska Elektryk -Start Lubraniec
  Maruszak - Rogińska Elektryk -Start Lubraniec
  Lisiecki - Olszanowska UZTS Barcin
9-13 Otto - Suchomska Kusy Laskowice
  Przybyłka - Świerczyńska Krajna - Kusy
  Komisarek -Jędrzejewska K LUKS Chełmno-Pogon Mogilno
  Sadowski - Fiedurek Kusy Laskowice
  Michalczewski - Śliwa Krajna - Kusy
Drużynowo
1. IKTS Noteć Inowrocław Palacz Katarzyna Jędrzejewska Anna  
2. Start Lubraniec  Pakulska Aleksandra Rogińska Paulina  
3. Kusy I Laskowice Suchomska Barbara Fiedurek Agata  
4. Kusy II Laskowice Śliwa Martyna Świerczyńska Aneta  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA