Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW Kadet 2011
MW Kadet 2012 Drukuj

 

     
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych
21.04.2012 Kamień Kraj.
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Punkty
1. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 75
2. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 71
3. Strychalski Filip Tytan 65 Bydgoszcz 1998 67
4. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 64
5-8 Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 59
  Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998 59
  Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 59
  Węderlich Damian Elektryk Max.Broker Toruń 1998 59
Eliminacje do półfinałów OOM
L.p Nazwisko Imię Klub ur Punkty
1-2 Węderlich Damian Elektryk Max.Broker Toruń 1998 awans półf.MP
  Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 awans półf.MP
3-4 Makowski Kacper Piast Łasin 1998  
  Strychalski Filip Tytan 65 Bydgoszcz 1998  
5-6 Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998  
  Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998  
7-8 Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998  
  Chojecki Jakub Elektryk Max.Broker Toruń 1998 54
9-16 Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1997 47
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 1997 47
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997 47
  Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 47
  Wiśniewski Łukasz Kusy Laskowice 1997 47
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 47
  Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 47
  Kapuścinski Fabian Kusy Laskowice 1997 47
17-24 Dankowski Rafał Start Lubraniec 1997 31
  Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 31
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997 31
  Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 31
  Grzelka Natan ULKS Kamień Kr. 1997 31
  Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997 31
  Młodzik Szymon Krajna Sępólno 1998 31
Gra Podwójna
1. Gronowski-Strychalski LUKS -Tytan  
2. Wesołowski-Makowski Piast Łasin  
3. Piotrowski-Chrubczyński Emdek Bydgoszcz  
4. Wederlich-Chojecki Elektryk Toruń  
5-8 Miloch-Konieczka Kusy Laskowice  
  Śniezek-Modliborski Piast Łasin-Olimpia  
  Byczkowski-Zawadziński Emdek Bydgoszcz  
  Wiśniewski-Kapuściński Kusy Laskowice  
9-12 Dankowski-Młodzik Start Lubraniec-Krajna  
  Kaczmarek-Grzelka ULKS Kamień Kraj.  
  Frączak-Langner Tytan Bydgoszcz  
  Nowak-Kawczyński Sokół Gniewkowo  
Gra Mieszana
1. Piotrowski - Ciemna Emdek - IKTS Noteć  
2. Wesołowski-Duda Piast Łasin - IKTS Noteć  
3. Gronowski - Nawrocka LUKS - UZTS Barcin  
4. Strychalski - Bejenka Tytan - UZTS Barcin  
5-8 Mizera - Kawczyński Piast Kruszwica - Sokól  
  Chojecki - Szatkowska Elektryk - LUKS Chełmno  
  Makowski - Płachta Piast Łasin-LUKS Chełmno  
  Bargiel - Nowak Sokół Gniewkowo  
Drużynowo
1. Piast Łasin Wesołowski Filip Makowski Kacper Śnieżek Patryk awans półf. MP
2. Elektryk Max BrokerToruń Wederlich Damian Chojecki Jakub   awans półf. MP
3. Emdek II Bydgoszcz Zawadziński Paweł Byczkowski Michał  
4. Emdek I Bydgoszcz Piotrowski Mikołaj Chrubczyński Kamil  
5-8 Kusy I Laskowice Wiśniewski Łukasz Kapuściński Fabian  
  Tytan Bydgoszcz Strychalski Filip Frączak Bartłomiej Langner Robert
  Kusy II Laskowice Konieczka Jonatan Miloch Wojciech  
  Sokół Gniewkowo Nowak Patryk Kawczyński Kacper  
9-13 ULKS Kamień Kraj, Kaczmarek Jarosław Grzelka Natan    
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA