Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzie172
miesi帷484
wszystkie325826

Go軼imy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW M這dzik 2012
MW M這dzik 2012 Drukuj

 

     
                  Indywidualne Mistrzostwa Województwa  M這dzików
                Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski
14.04.2012 Che軛no
L.p Nazwisko Imi Klub ur. Pkt.
1. Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 60 awans do pó貨. MP
2. Gotowalski Szymon Sokó Gniewkowo 1999 56 awans do pó貨. MP
3. Jaszewski Pawe Piast ζsin 1999 53
4. Malicki Tomasz Olimpia Grudzi康z 2000 51
5-8 S這mski Bartosz LZS Jastrz瑿ie 1999 46
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 46
  Thomas Jacek Krajna S瘼ólno 2000 46
  Janowicz Kacper UKS 22 W這c豉wek 2000 46
9-16 Morawski Jakub UKS 22 W這c豉wek 2000 36
  Szyma雟ki Pawe Olimpia Grudzi康z 2000 36
  Czarniak Kacper UKS 22 W這c豉wek 1999 36
  Majchrzak Micha Tytan 65 Bydgoszcz 1999 36
  Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toru 2002 36
  Kalaczy雟ki Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 36
  奸usarek Jakub Piast Kruszwica 1999 36
  Behrend Karol Olimpia Grudzi康z 2000 36
17-24 Jarz帳kowski Pawe Elektryk Maximus Broker Toru 2002 24
  Ka豉 Artur Krajna Sepólno 1999 24
  Tobolski Krzysztof Olimpia Grudzi康z 2000 24
  Lema雟ki Stanis豉w Krajna S瘼ólno 2003 24
  Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 W這c豉wek 2001 24
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 24
  Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 24
  Winowiecki Przemys豉w Krajna S瘼ólno 2000 24
25-32 D帳rowski Szymon Piast Kruszwica 1999 13
  Werkowski Kamil Kusy Laskowice 1999 13
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 13
  Winklarz Mateusz Kusy Laskowice 1999 13
  Koniarski Pawe Kusy Laskowice 2000 13
  Rakowski Stanis豉w Kusy Laskowice 1999 13
  Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toru 2003 13
  Kopczyk Dawid LUKS Che軛no 2002 13
Gra podwójna
1. Olszewski-Jackowiak Emdek Bydgoszcz  
2. Czarniak - Janowicz UKS 22 W這c豉wek  
3-4 Thomas-Gotowalski Krajna-Sokó  
  Malicki-Szyma雟ki Olimpia Grudzi康z  
5-8 Stypka - Szynka Gwiazda Bydgoszcz  
  Ka豉 - Kalaczy雟ki Krajna - Emdek  
  Majchrzak - Winowiecki Tytan - Krajna  
  Kopczyk-S這mski LUKS-LZS Jastrz瑿ie  
9-16 奸usarek - D帳rowski Piast Kruszwica  
  Matuszkiewicz-Morawski UKS 22 W這c豉wek  
  Behrendt-Tobolski Olimpia Grudzi康z  
  Winklarz-Koniarski Kusy Laskowice  
  Marchlewski-Lema雟ki Elektryk-Krajna  
  Rakowski-Werkowski Kusy Laskowice  
  Maruszak-Jarz帳kowski Elektryk  
  Drzycimski-Jaszewski Kusy - Piast ζsin  
Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików
15.04.2012 Che軛no
1. Emdek I Bydgoszcz Jackowiak Karol Olszewski Marcin   awans do pó. MP
2. Olimpia I Grudzi康z Szyma雟ki Pawe Malicki Tomasz   awans do pó. MP
3. Krajna I S瘼ólno Thomas Jacek Ka豉 Artur  
4. Sokó  Gniewkowo Gotowalski Szymon Suchocki Sebastian  
5-8 Elektryk I Maximus Broker Toru Jarz帳kowski Pawe Maruszak Jakub Marchlewski Kacper
  Kusy I Laskowice Drzycimski Karol Ko這dziejczak Sebastian  
  UKS 22 I W這c豉wek Janowicz Kacper Czarniak Kacper  
  Emdek II Bydgoszcz Kalaczy雟ki Szymon Mikulski Rados豉w  
9-16 Kusy III Laskowice Kanabaj Damian Wydef Daniel  
  UKS 22 II W這c豉wek Matuszkiewicz Mateusz Morawski Jakub  
  Olimpia II Grudzi康z Behrendt Karol Tobolski Krzysztof  
  Krajna II S瘼ólno Winowiecki Przemys豉w Lema雟ki Stanis豉w  
  Olimpia IV Grudzi康z Adamczyk Daniel Janiewicz Mateusz  
  Kusy II Laskowice Werkowski Kamil Rakowski Stanis豉w  
  Gwiazda Bydgoszcz Stypka Filip Szynka Jakub  
  Kusy IV Laskowice Koniarski Pawe Nikel Marcin  
17-19 Olimpia III Grudzi康z Deja Dominik Go鎍zewski Kacper  
  Elektryk II Maximus Broker Toru Kali雟ki Marcin Wi郾iewski Patryk  
  LUKS Che軛no Kopczyk Dawid Wo幡iak Bartosz  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA