Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW Żak 2012
MW Żak 2012 Drukuj

 

     
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków
29.04.2012  Barcin
Lp. Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 60
2. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 56
3. Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 53
4. Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001 51
5-8 Marchlewski Kacper Elektryk Toruń 2003 46
  Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz 2002 46
  Jarząbkowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 46
  Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 46
9-16 Wożniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001 36
  Deja Dominik Olimpia Grudziądz 2001 36
  Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 36
  Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 36
  Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 Włocławek 2001 36
  Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz 2002 36
  Cichoracki Miłosz Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 36
  Gończewski Maciej Olimpia Grudziądz 2001 36
17-24 Szczepaniak Mikołaj Tytan Bydgoszcz 2001 24
  Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 24
  Ziółkowski Radosław UKS Kusy Laskowice 2001 24
  Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003 24
  Szczepaniak Miłosz Tytan Bydgoszcz 2001 24
  Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 24
  Lemański Stanisław Krajna Sepólno 2003 24
  Nowarkiewicz Jakub Krajna Sępólno 2001 24
25-30 Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 13
  Skotarczak Mikołaj Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 13
  Zakrzewski Bartłomiej Sokół Gniewkowo 2004 13
  Koniarski Kacper UKS Kusy Laskowice 2001 13
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 13
  Walter Kacper Olimpia Grudziądz 2003 13
Gra podwójna
1. Maruszak Olszewski Elektryk-Emdek
2. Stypka Matuszkiewicz Gwiazda-UKS 22
3. Marchlewski Jarząbkowski Elektryk Toruń
4. Deja Ciołkowski Olimpia Grudziądz
5-8 Nowarkiewicz Wożniak Bartł. Krajna-Start Lubran.
  Lemański Kwaśnik Krajna-Sokół
  Mikulski Repke Emdek bydgoszcz
  Gończewski Mac. Gończewski Kac. Olimpia Grudziądz
9-15 Szczepaniak Mik. Szczepaniak Mił. Tytan Bydgoszcz
  Cichoracki Skotarczak Elektryk Toruń
  Szynka Makarewicz Gwiazda Bydgoszcz
  Adamczyk Walter Olimpia Grudziądz
  Ziółkowski Koniarski Kusy Laskowice
  Kopczyk Woźniak LUKS Chełmno
  Zakrzewski Steczeń Sokól - LUKS
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków
05.05.2012 Barcin
1. Emdek Bydgoszcz Marcin Olszewski Mateusz Repke Radosław Mikulski
2. Elektryk I Toruń Kacper Marchlewski Jakub Maruszak Paweł Jarząbkowski
3. Krajna I Sępólno Stanisław Lemański Jakub Nowarkiewicz  
4. LUKS Chełmno Dawid Kopczyk Bartosz Woźniak  
5-8 Olimpia II Grudziądz Kacper Gończewski Krystian Adamczyk Kacper Walter
  Tytan I Bydgoszcz Iwo Czapiewski Miłosz Szczepaniak  
  Olimpia II Grudziądz Paweł Ciołkowski Dominik Deja Maciej Gończewski
  Kusy I Laskowice Radosław Ziółkowski Paweł Pawlikowski  
9-12 Elektryk II Toruń Miłosz Cichoracki Mikołaj Skotarczak  
  Kusy II Laskowice Błażej Drężek Jakub Najdowski  
  Kusy III Laskowice Kacper Koniarski Piotr Kokoszka  
  Tytan II Bydgoszcz Mikolaj Szczepaniak Bartłomiej Woźnica  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA