Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW Żaczka 2012
MW Żaczka 2012 Drukuj

 

      
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek
29.04.2012 Barcin
Lp Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 60
2. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 56
3. Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 53
4. Kała Julia Krajna Sępólno 2001 51
5-8 Wojciechowska Martyna Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 46
  Sikorska Zuzanna Tytan 65 Bydgoszcz 2002 46
  Duszyńska Dominika Tytan 65 Bydgoszcz 2001 46
  Płachta Weronika LUKS Chełmno 2002 46
9-12 Olech Aleksandra Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 40
  Czapiewska Weronika ULKS Kamień Kr. 2001 40
  Panek Daria LUKS Chełmno 2002 40
  Adamska Wiktoria Tytan 65 Bydgoszcz 2002 40
13-16 Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 33
  Wardzińska Natalia UKS Kusy Laskowice 2001 33
  Kwiatkowska Marita IKTS Noteć Inowrocław 2003 33
  Winklarz Dominika UKS Kusy Laskowice 2001 33
17-21 Zaraś Natalia UKS Kusy Laskowice 2001 24
  Orłowska Małgorzata Tytan 65 Bydgoszcz 2001 24
  Sikorska Julia Tytan 65 Bydgoszcz 2004 24
  Krężel Sylwia UKS Kusy Laskowice 2001 24
  Wierzchucka Rozalia Krajna Sępólno 2005 24
Gra podwójna
1. Kała Jackowska Krajna-UZTS Barcin
2. Błażejewicz Płachta LUKS Chełmno
3. Rybacka Duszyńska Krajna- Tytan
4. Panek Czapiewska LUKS- ULKS Kamień Kraj.
5-8 Wardzińska Winklarz Kusy Laskowice
  Sikorska Zuz. Kwiatkowska Tytan - IKTS Noteć Inowrocław
  Adamska Lichocka Tytan 65 Bydgoszcz
  Olech Wojciechowqska Elektryk Toruń
9-10 Orlowska Sikorska Julia Tytan 65 Bydgoszcz
  Kręzel Zaraś Kusy Laskowice
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaczek
05.05.2012 Barcin
1. LUKS  Chełmno Zuzanna Błażejewicz Weronika Płachta Daria Panek
2. Krajna Sępólno Julia Kała Patrycja Rybacka  
3. IKTS Noteć  Inowrocław Marita Kwiatkowska Oliwia Bujak  
4. Elektryk Toruń Martyna Wojciechowska Aleksandra Olech  
5-8 Tytan I Bydgoszcz Dominika Duszyńska Wiktoria Adamska  
  Tytan II Bydgoszcz Małgorzata Orłowska Antonina Lichocka  
  UZTS I Barcin Julia Jackowska Julia Łacka  
  Kusy I Laskowice Natalia Wardzińska Dominika Winklarz  
9-10 Kusy II Laskowice Natalia Zaraś Sylwia Krężel  
  UZTS II Barcin Weronika Kaczmarek Sara Wachowska  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA