Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzie0
miesi帷501
wszystkie323803

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow I WTK M這dzik闚
I WTK M這dzik闚 12/13 Drukuj

     

     

I WTK M這dzików

8.09.2012 Gniewkowo

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

PKT

1.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

50

awans do pó貨. I OTK

2.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudzi康z

2000

47

awans do pó貨. I OTK

3.

Thomas

Jacek

Krajna S瘼ólno

2000

44

awans do pó貨. I OTK

4.

Szyma雟ki

Pawe

Olimpia Grudzi康z

2000

42

awans do pó貨. I OTK

5.

Behrendt

Karol

Olimpia Grudzi康z

2000

40

awans do pó貨. I OTK

6.

Morawski

Jakub

UKS 22 W這c豉wek

2000

39

awans do pó貨. I OTK

7.

Winowiecki

Przemys豉w

Krajna S瘼ólno

2000

38

8.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrz瑿ie

2000

36

9-12

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toru

2002

33

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

33

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

33

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

33

13-16

Kopczyk

Dawid

LUKS Che軛no

2002

28

 

Mikulski

Rados豉w

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

Koniarski

Pawe

Kusy Laskowice

2000

28

 

Matuszkiewicz

Mateusz

UKS 22 W這c豉wek

2001

28

17-24

Adamczyk

Daniel

Olimpia Grudzi康z

2000

20

 

Deja

Dominik

Olimpia Grudzi康z

2001

20

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

20

 

Janowicz

Kasper

UKS 22 W這c豉wek

2000

20

 

Suchocki

Sebastian

Sokó Gniewkowo

2000

20

 

Jarz帳kowski

Pawe

KST Energa-Manekin Toru

2002

20

 

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

20

 

Zió趾owski

Rados豉w

Kusy Laskowice

2001

20

25-32

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

11

 

Wo幡iak

Bart這miej

Start Lubraniec

2001

11

 

Cichoracki

Mi這sz

KST Energa-Manekin Toru

2001

11

 

Rosó

Mi這sz

Kusy Laskowice

2000

11

 

Go鎍zewski

Maciej

Olimpia Grudzi康z

2001

11

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2003

11

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

11

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

11

33-48

Chojnacki

Piotr

Start Lubraniec

2002

7

 

Brandt

Jakub

Sokó Gniewkowo

2001

7

 

B豉瞠wicz

Andrzej

Piast Kruszwica

2000

7

 

Szyc

Hubert

Krajna S瘼ólno

2002

7

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Che軛no

2004

7

 

Wi郾iewski

Patryk

KST Energa-Manekin Toru

2000

7

 

Pawlikowski

Pawe

Kusy Laskowice

2001

7

 

Kawczy雟ki

Mi這sz

Piast Kruszwica

2000

7

 

Go鎍zewski

Kacper

Olimpia Grudzi康z

2001

7

 

Rutkowski

Pawe

Sokó Gniewkowo

2001

7

 

Dr篹ek

B豉瞠j

Kusy Laskowice

2001

7

 

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

7

 

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

7

 

Tamo

Rados豉w

KST Energa-Manekin Toru

2000

7

 

Górka

Filip

Emdek Bydgoszcz

2000

7

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2001

7

49-64

Mistrzyk

Wojciech

Sokó Gniewkowo

2003

4

 

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

4

 

Marnocha

Patryk

Sokó Gniewkowo

2003

4

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

4

 

Nicolaus

Mi這sz

Kusy Laskowice

2001

4

 

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

4

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

4

 

Szyma雟ki

Jan

Start Lubraniec

2002

4

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

4

 

Leszczy雟ki

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

2002

4

 

Sobczak

Szymon

Sokó Gniewkowo

2000

4

 

Najdowski

Jakub

Kusy Laskowice

2001

4

 

Kokoszka

Piotr

Kusy Laskowice

2001

4

 

Koniarski

Kacper

Kusy Laskowice

2001

4

 

Marnocha

Dominik

Sokó Gniewkowo

2001

4

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA