Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj24
tydzie46
miesi帷370
wszystkie327808

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow I WTK M這dziczek
I WTK M這dziczek 12/13 Drukuj

     

<> <><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <> <><><><><><><><> <>

I WTK  M這dziczek

8.09.2012 Gniewkowo

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

PKT

1.

υ篡雟ka

Agata

UZTS Barcin

2000

50

awans do pó貨. I OTK

2.

Szymczak

Julia

IKTS Note Inowroc豉w

2000

47

awans do pó貨. I OTK

3.

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Che軛no

2000

44

awans do pó貨. I OTK

4.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

42

awans do pó貨. I OTK

5.

Rybacka

Patrycja

Krajna S瘼ólno

2001

40

awans do pó貨. I OTK

6.

Ka豉

Julia

Krajna S瘼ólno

2001

39

awans do pó貨. I OTK

7.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

38

8.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

36

9-12

Siwiec

Daria

IKTS Note Inowroc豉w

2000

33

 

Wojciechowska

Martyna

KST Energa-Manekin Toru

2001

33

 

Pawlak

Paulina

IKTS Note Inowroc豉w

2000

33

 

Wollermann

Patrycja

LKS Kamionka Kamie Kr.

2000

33

13-16

Stosik

Dominika

Kusy Lasowice

2000

28

 

Sikorska

Zuzanna

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

28

 

Partyka

Weronika

Kusy Lasowice

2000

28

 

Lichocka

Antonina

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

28

17-24

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

20

 

Zakrzewska

Julia

Sokó Gniewkowo

2001

20

 

Szymanowicz

Monika

LKS Kamionka Kamie Kr.

2000

20

 

Sikorska

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

20

 

Olech

Aleksandra

KST Energa-Manekin Toru

2001

20

 

Winklarz

Dominika

Kusy Lasowice

2001

20

 

Or這wska

Ma貪orzata

Tytan 65 Bydgoszcz

2001

20

 

Weso這wska

Julia

Kusy Lasowice

2000

20

25-32

B豉szak

Justyna

IKTS Note Inowroc豉w

2001

11

 

Zara

Natalia

Kusy Lasowice

2001

11

 

Wardzi雟ka

Natalia

Kusy Lasowice

2001

11

 

Czapiewska

Weronika

LKS Kamionka Kamie Kr.

2000

11

 

Kr篹el

Sylwia

Kusy Lasowice

2001

11

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA