Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 12/13 Drukuj

 

     
I WTK Seniorów
9.09.2012 Gniewkowo
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 90 awans do I OTK
2. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 85 awans do I OTK
3. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 81 awans do I OTK
4. Rybak Adrian Gwiazda Bydgoszcz 80 77
5-6 Franc Wiktor Gwiazda Bydgoszcz 92 73
  Lach Marcin Krajna Sępólno 77 73
7-8 Piotrowski Paweł KST Energa-Manekin Toruń 96 69
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 69
9-12 Wiśniewski Rafał KST Energa-Manekin Toruń 93 62
  Łukaszewski Krystian Emdek Bydgoszcz 87 62
  Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 62
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 62
13-16 Piotrowski Krzysztof KST Energa-Manekin Toruń 69 53
  Marchlewski Marcin KST Energa-Manekin Toruń 78 53
  Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 53
  Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 53
17-24 Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 40
  Paga Paweł Piast Łasin 68 40
  Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 40
  Wencel Rafał Gwiazda Bydgoszcz 72 40
  Jurek Rafał Niestowarzyszony 68 40
  Kowal Artur UZTS Barcin 84 40
  Gazda Paweł KST Energa-Manekin Toruń 82 40
  Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 84 40
25-32 Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95 25
  Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 25
  Flisiak Hubert KST Energa-Manekin Toruń 96 25
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95 25
  Węderlich Damian KST Energa-Manekin Toruń 98 25
  Kurtyka Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 95 25
  Maruszak Piotr KST Energa-Manekin Toruń 95 25
  Kotowski Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 98 25
33-48 Nosek Marcin UZTS Barcin 96 17
  Pietrzak Tadeusz Sokół Gniewkowo 68 17
  Frąckowiak Marcin UZTS Barcin 79 17
  Strychalski Filip LUKS Chełmno 98 17
  Skorupski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 78 17
  Wesołowski Filip Piast Łasin 98 17
  Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 17
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97 17
  Licznerski Adam KWTS Gwiazda Bukowiec 57 17
  Borkowski Wiaczesław Piast Kruszwica 54 17
  Jędrzejewski Bohdan Pogoń Mogilno 65 17
  Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75 17
  Maciaszek Piotr Krajna Sępólno 93 17
  Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 96 17
  Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 17
  Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 17
49-64 Khun Tomasz Tytan Bydgoszcz 85 14
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 0 14
  Szopiński Bartosz KWTS Gwiazda Bukowiec 98 14
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 97 14
  Baczyński Andrzej Orzeł Kcynia 72 14
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95 14
  Rybak Tomasz Kusy Laskowice 81 14
  Chojecki Jakub KST Energa-Manekin Toruń 98 14
  Celmer Tomasz Unia Choceń 72 14
  Golimowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 92 14
  Piotrowski Mikołaj Gwiazda Bydgoszcz 98 14
  Bilski Damian Tytan Bydgoszcz 92 14
  Baczyński Kamil UZTS Barcin 99 14
  Makowski Kacper Piast Łasin 98 14
  Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 14
  Rogowski Piotr Krajna Sępólno 73 14
65-66 Śnieżek Patryk Piast Łasin 97 10
  Jaworski Andrzej Piast Kruszwica 52 10
67-68 Gierszewski Paweł Tytan Bydgoszcz 92 10
  Szramowski Krystian Gwiazda Bydgoszcz 82 10
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA