Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow I WTK Żaków
I WTK Żaków 12/13 Drukuj
     
I WTK Żaków
16.09.2012   Laskowice
Lp. Nazwisko Imię Klub ur. I
1. Maruszak Jakub TST Energa-Manekin Toruń 2002 50
2. Jarząbkowski Paweł TST Energa-Manekin Toruń 2002 47
3. Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz 2002 44
4. Marchlewski Kacper TST Energa-Manekin Toruń 2003 42
5. Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 40
6. Błachnio Piotr Piast Łasin 2004 39
7. Zakrzewski Bartłomiej Sokół Gniewkowo 2004 38
8. Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz 2002 36
9-12 Paczkowski Rafał Emdek Bydgoszcz 2003 33
  Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 33
  Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003 33
  Szyc Hubert Krajna Sępólno 2002 33
13-16 Kubiak Jędrzej LUKS Chełmno 2003 28
  Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 28
  Marnocha Patryk Sokół Gniewkowo 2003 28
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2003 28
17-24 Lutowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2002 20
  Miszczyk Wojciech Sokół Gniewkowo 2003 20
  Leszczyński Adrian Gwiazda Bydgoszcz 2002 20
  Cieślak Jakub UKS Kusy Laskowice 2002 20
  Zaborowski Konrad LUKS Chełmno 2004 20
  Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002 20
  Jędrychowski Olaf LUKS Chełmno 2003 20
  Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 20
25-32 Kocik Fryderyk Kusy Laskowice 2002 11
  Błachowicz Mikołaj UKS Kusy Laskowice 2003 11
  Chudecki Patryk UKS Kusy Laskowice 2002 11
  Skowroński Mateusz LUKS Chełmno 2003 11
  Szymczak Łukasz UKS Kusy Laskowice 2002 11
  Kokoszko Kacper UKS Kusy Laskowice 2002 11
  Koniarski Igor UKS Kusy Laskowice 2003 11
  Szymański Jan Start Lubraniec 2002 11
33-34 Plutowski Kacper UKS Kusy Laskowice 2002 7
  Jagodziński Mateusz LUKS Chełmno 2006 7
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA