Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzień47
miesiąc548
wszystkie323850

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Kadeci po I WTK
Kadeci po I WTK 12/13 Drukuj

 

     
Po I WTK Kadetów
L.p Nazwisko Imię Klub  ur. Pkt
1. Kotowski Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 1998 178
2. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 106
3. Piotrowski Mikołaj Gwiazda Bydgoszcz 1998 103
4. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 94
5. Węderlich Damian KST Energa-Manekin Toruń 1998 82
6. Strychalski Filip LUKS Chełmno 1998 64
7. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 60
8. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 57
9. Chojecki Jakub KST Energa-Manekin Toruń 1998 48
10. Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 46
11. Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 44
12-15 Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 40
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 40
  Słomski Bartosz LZS Jastrzębie 1999 40
  Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1998 40
16-19 Malicki Tomasz Olimpia Grudziądz 2000 33
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999 33
  Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 33
  Rybowicz Krystian LZS Jastrzębie 2000 33
20-27 Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1998 24
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 24
  Czarniak Kacper UKS 22 Włocławek 1999 24
  Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001 24
  Szymański Paweł Olimpia Grudziądz 2000 24
  Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 24
  Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 24
  Garlik Piotr Piast Kruszwica 2000 24
28-35 Nobis Damian UKS 22 Włocławek 1998 13
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 13
  Behrendt Karol Olimpia Grudziądz 2000 13
  Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999 13
  Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 13
  Maruszak Jakub KST Energa-Manekin Toruń 2002 13
  Janowicz Kacper UKS 22 Włocławek 2000 13
  Janiewicz Mateusz Olimpia Grudziądz 1999 13
36-51 Marchlewski Kacper KST Energa-Manekin Toruń 2003 8
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 8
  Suchocki Sebastian Sokół Gniewkowo 2000 8
  Jarząbkowski Paweł KST Energa-Manekin Toruń 2002 8
  Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2000 8
  Błachowicz Jan Kusy Laskowice 1998 8
  Miszczyk Jakub Sokół Gniewkowo 1999 8
  Szopiński Bartosz Gwiazda Bukowiec 1998 8
  Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 8
  Wiśniewski Patryk KST Energa-Manekin Toruń 2000 8
  Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2002 8
  Morawski Jakub UKS 22 Włocławek 2000 8
  Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 8
  Zakrzewski Bartosz Sokół Gniewkowo 2003 8
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 8
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 8
52-53 Kruczkowski Michał Kusy Laskowice 1999 7
  Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 7
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA