Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzie81
miesi帷456
wszystkie325138

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow M這dzicy po I WTK
M這dzicy po I WTK 12/13 Drukuj

 

     
Po I WTK M這dzików
L.p Nazwisko Imi Klub ur. PKT
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 86
2. Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 52
3. Malicki Tomasz Olimpia Grudzi康z 2000 47
4. Thomas Jacek Krajna S瘼ólno 2000 44
5. Szyma雟ki Pawe Olimpia Grudzi康z 2000 42
6. Behrendt Karol Olimpia Grudzi康z 2000 40
7. Morawski Jakub UKS 22 W這c豉wek 2000 39
8. Winowiecki Przemys豉w Krajna S瘼ólno 2000 38
9. Rybowicz Krystian LZS Jastrz瑿ie 2000 36
10-13 Maruszak Jakub KST Energa-Manekin Toru 2002 33
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 33
  Garlik Piotr Piast Kruszwica 2000 33
  Marchlewski Kacper KST Energa-Manekin Toru 2003 33
14-17 Kopczyk Dawid LUKS Che軛no 2002 28
  Mikulski Rados豉w Emdek Bydgoszcz 2001 28
  Koniarski Pawe Kusy Laskowice 2000 28
  Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 W這c豉wek 2001 28
18-25 Adamczyk Daniel Olimpia Grudzi康z 2000 20
  Deja Dominik Olimpia Grudzi康z 2001 20
  Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 20
  Janowicz Kasper UKS 22 W這c豉wek 2000 20
  Suchocki Sebastian Sokó Gniewkowo 2000 20
  Jarz帳kowski Pawe KST Energa-Manekin Toru 2002 20
  Lema雟ki Stanis豉w Krajna S瘼ólno 2003 20
  Zió趾owski Rados豉w Kusy Laskowice 2001 20
26-33 Nikel Marcin Kusy Laskowice 2000 11
  Wo幡iak Bart這miej Start Lubraniec 2001 11
  Cichoracki Mi這sz KST Energa-Manekin Toru 2001 11
  Rosó Mi這sz Kusy Laskowice 2000 11
  Go鎍zewski Maciej Olimpia Grudzi康z 2001 11
  Zakrzewski Bartosz Sokó Gniewkowo 2003 11
  Wydef Daniel Kusy Laskowice 2000 11
  Ligmanowski Aleksander Kusy Laskowice 2000 11
34-49 Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002 7
  Brandt Jakub Sokó Gniewkowo 2001 7
  B豉瞠wicz Andrzej Piast Kruszwica 2000 7
  Szyc Hubert Krajna S瘼ólno 2002 7
  Zaborowski Konrad LUKS Che軛no 2004 7
  Wi郾iewski Patryk KST Energa-Manekin Toru 2000 7
  Pawlikowski Pawe Kusy Laskowice 2001 7
  Kawczy雟ki Mi這sz Piast Kruszwica 2000 7
  Go鎍zewski Kacper Olimpia Grudzi康z 2001 7
  Rutkowski Pawe Sokó Gniewkowo 2001 7
  Dr篹ek B豉瞠j Kusy Laskowice 2001 7
  Kubiak J璠rzej LUKS Che軛no 2003 7
  Kwa郾ik Micha Sokó Gniewkowo 2003 7
  Tamo Rados豉w KST Energa-Manekin Toru 2000 7
  Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000 7
  Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 7
50-64 Mistrzyk Wojciech Sokó Gniewkowo 2003 4
  Stecze Miko豉j LUKS Che軛no 2003 4
  Marnocha Patryk Sokó Gniewkowo 2003 4
  Adamczyk Krystian Olimpia Grudzi康z 2003 4
  Nicolaus Mi這sz Kusy Laskowice 2001 4
  Bartoszak Kacper Sokó Gniewkowo 2003 4
  Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 4
  Szyma雟ki Jan Start Lubraniec 2002 4
  Lutowski Jakub Kusy Laskowice 2002 4
  Leszczy雟ki Adrian Gwiazda Bydgoszcz 2002 4
  Sobczak Szymon Sokó Gniewkowo 2000 4
  Najdowski Jakub Kusy Laskowice 2001 4
  Kokoszka Piotr Kusy Laskowice 2001 4
  Koniarski Kacper Kusy Laskowice 2001 4
  Marnocha Dominik Sokó Gniewkowo 2001 4
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA