Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień0
miesiąc501
wszystkie323803

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 12/13 Drukuj

 

      
Seniorzy po I WTK
L.p Nazwisko Imię Klub ur. II III MW+ MP I Razem
1. Kulpa Konrad KST Energa-Manekin Toruń 94 170 205 220 190 785
2. Dyjas Jakub KST Energa-Manekin Toruń 95 205 205 160 205 775
3. Such Bartosz Olimpia Grudziądz 83 220 190 120 205

735

4. Jendrzejewski Patryk Gwiazda Bydgoszcz 90 145 85 160 165 555
5. Białek Artur Gwiazda Bydgoszcz 92 73 77 160 205 515
6. Adamiak Grzegorz KST Energa-Manekin Toruń 71 81 190 120 120 511
7. Franc Wiktor Gwiazda Bydgoszcz 92 85 77 98 135 395
8. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 70 77 110 110 367
9. Piotrowski Paweł KST Energa-Manekin Toruń 96 68 70 91 100 329
10. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 77 63 98 81 319
11. Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 40 85 83 100 308
12. Lach Marcin Krajna Sępólno 77 40 72 98 73 283
13. Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 72 53 83 25 233
14. Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 60 61 56 53 230
15. Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 60 40 56 62 218
16. Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 40 53 83 40 216
17. Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 40 53 56 62 211
18. Piotrowski Krzysztof KST Energa-Manekin Toruń 69 40 40 56 53 189
19. Wojewódka Michał Piast Kruszwica 74 65 25 98   188
20. Maruszak Piotr KST Energa-Manekin Toruń 95 53 25 83 25 186
21. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 40 17 56 69 182
22. Szafranek Piotr Olimpia Grudziądz 73   74 98   172
23-24 Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 53 40 56 17 166
  Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 53 40 56 17 166
25. Kurtyka Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 95 25 53 56 25  
26. Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83 63 40 56   159
27. Łukaszewski Krystian Emdek Bydgoszcz 87   40 56 62 158
28. Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 18 68 56 14 156
29. Rybak Adrian Gwiazda Bydgoszcz 80 74     77 151
30. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 25 17 56 53 151
31. Rybak Tomasz Kusy Laskowice 81 53   83 14 150
32. Wiśniewski Rafał KST Energa-Manekin Toruń 93 25 59   62 146
33. Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 25 17 56 40 138
34. Paga Paweł  Piast Łasin 68     83 40 123
35. Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 94   40 83   123
36. Piotrowski Mikołaj Gwiazda Bydgoszcz 98 25 25 56 14 120
37. Flisiak Hubert KST Energa-Manekin Toruń 96 40 25   25 90
38. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95     56 17 73
39. Rogowski Piotr Krajna Sępólno 73 25 25   14 64
40-41 Węderlich Damian KST Energa-Manekin Toruń 98 18 17   25 60
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95 18 17   25 60
42. Marchlewski Marcin KST Energa-Manekin Toruń 78       53 53
43-44 Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75 18 17   17 52
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97 18 17   17 52
45. Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95   25   25 50
46. Lipowski Daniel Kusy Laskowice 70 25 25     50
47. Sobociński Ryszard GOK Rogóźno 89 25 17     42
48-52 Wencel Rafał Gwiazda Bydgoszcz 72       40 40
  Jurek Rafał Niestowarzyszony 68       40 40
  Kowal Artur UZTS Barcin 84       40 40
  Gazda Paweł KST Energa-Manekin Toruń 82       40 40
  Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 84       40 40
53. Lica Marcin Krajna Sępólno 79   40     40
54. Kaliszewski Jacek Rogóźno   18 17     35
55. Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 97 18     14 32
56. Khun Tomasz Tytan Bydgoszcz     17   14 31
57. Kotowski Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 98       25 25
58. Prochorowicz Paweł Olimpia Grudziądz 86   25     25
59. Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 96 18       18
60-70 Maciaszek Piotr Krajna Sępólno 93       17 17
  Skorupski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 78       17 17
  Wesołowski Filip Piast Łasin 98       17 17
  Nosek Marcin UZTS Barcin 96       17 17
  Pietrzak Tadeusz Sokół Gniewkowo 68       17 17
  Frąckowiak Marcin UZTS Barcin 79       17 17
  Strychalski Filip LUKS Chełmno 98       17 17
  Licznerski Adam KWTS Gwiazda Bukowiec 57       17 17
  Borkowski Wiaczesław Piast Kruszwica 54       17 17
  Jędrzejewski Bohdan Pogoń Mogilno 65       17 17
  Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 96       17 17
71. Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 94   17     17
72-81 Celmer Tomasz Unia Choceń 72       14 14
  Bilski Damian Tytan Bydgoszcz 92       14 14
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95       14 14
  Makowski Kacper Piast Łasin 98       14 14
  Golimowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 92       14 14
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 0       14 14
  Szopiński Bartosz KWTS Gwiazda Bukowiec 98       14 14
  Baczyński Andrzej Orzeł Kcynia 72       14 14
  Chojecki Jakub KST Energa-Manekin Toruń 98       14 14
  Baczyński Kamil UZTS Barcin 99       14 14
82-86 Śnieżek Patryk Piast Łasin 97       10 10
  Jaworski Andrzej Piast Kruszwica 52       10 10
  Gierszewski Paweł Tytan Bydgoszcz 92       10 10
  Szramowski Krystian Gwiazda Bydgoszcz 82       10 10
  Dobiegała Michał Sokół Gniewkowo 92       10 10
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA