Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Seniorki po I WTK
Seniorki po I WTK 12/13 Drukuj

 

     
Seniorki po I WTK 2012/13
L.p Nazwisko Imię Klub ur. II III MW+ MP I Razem
1. Kaszuba Agata IKTS Noteć Inowrocław 1992 90 77 160 165 492
2. Olendzka Aneta IKTS Noteć Inowrocław 1988 70 120 110 165 465
3. Palacz Katarzyna IKTS Noteć 1994 74 68 105 125 372
4. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 65 70 83 110 328
5. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 77 74 98 74 323
6. Szulc Adrianna IKTS Noteć Inowrocław 1990 85 85 115   285
7. Gieryń Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1983 68   120 81 269
8. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 60 53 83 70 266
9. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 49 63 83 66 261
10. Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 52 53 83 53 241
11. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 52 40 56 53 201
12. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 60 40 98   198
13. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 49   83 62 194
14. Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 52 40 56 40 188
15-16 Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 47 40 56 40 183
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 47 40 56 40 183
17. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 42 40 56 40 178
18. Bobrowska Irena AZS UMK Toruń 1982   65 93   158
19. Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 1996 47 59   40 146
20. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996     83 62 145
21. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998   40 56 40 136
22. Bukolt Beata Krajna Sępólno 1989   40 93   133
23. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 10 53 56   119
24. Derkowska Monika AZS UMK Toruń 1991 63   56   119
25. Sadowska Małgorzata UZTS Barcin 1987   61 56   117
26. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995   53   62 115
27. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 52     40 92
28. Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996   30   53 83
29-31 Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 47     25 72
  Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 47     25 72
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 47     25 72
32. Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 1995 68       68
33. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994       62 62
34. Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000       53 53
35. Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 47       47
36. Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995       40 40
37-41 Kała Julia Krajna Sępólno 2001       25 25
  Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999       25 25
  Baczyńska Marika UZTS Barcin 1999       25 25
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001       25 25
  Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 1995       25 25
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA