Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzień47
miesiąc548
wszystkie323850

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Juniorzy po I WTK
Juniorzy po I WTK 12/13 Drukuj

 

     

Po I WTK Juniorów
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Dyjas Jakub KST Energa- Manekin Toruń 1995 238
2. Kotowski Tomasz KST Energa- Manekin Toruń 1998 176
3. Piotrowski Paweł KST Energa- Manekin Toruń 1996 146
4. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 70
5. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 1995 66
6. Maruszak Piotr KST Energa- Manekin Toruń 1995 62
7. Kotowski Tomasz KST Energa- Manekin Toruń 1998 59
8. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 57
9. Kurtyka Tomasz KST Energa- Manekin Toruń 1995 55
10. Otto Jakub Kusy Laskowice 1995 53
11. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 51
12-15 Strychalski Filip LUKS Chełmno 1998 47
  Węderlich Damian KST Energa- Manekin Toruń 1998 47
  Makowski  Kacper Piast Łasin 1998 47
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 1995 47
16-19 Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 1995 39
  Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 1996 39
  Rybka Mateusz ULKS Kamień Kr. 1996 39
  Flisiak Hubert KST Energa- Manekin Toruń 1996 39
20-27 Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 1995 28
  Chojecki Jakub KST Energa- Manekin Toruń 1998 28
  Kapuściński Fabian Kusy Laskowice 1997 28
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 1997 28
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 1995 28
  Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 28
  Papis Patryk LZS Jastrzębie  1996 28
  Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 28
28-35 Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 16
  Piotrowski Mikołaj Gwiazda Bydgoszcz 1998 16
  Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 16
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 16
  Paliwoda Szymon UKS TOP Solec Kuj. 1995 16
  Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 16
  Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 1996 16
  Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 16
36-51 Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1998 10
  Ufnal Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1997 10
  Stypka Błażej Gwiazda Bydgoszcz 1996 10
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 10
  Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 10
  Słomski Bartosz LZS Jastrzębie  1999 10
  Rybowicz Krystian LZS Jastrzębie  2000 10
  Wiśniewski Łukasz Kusy Laskowice 1997 10
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 10
  Cholewczyński Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1996 10
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 10
  Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 10
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 10
  Rydzyński Dawid LZS Jastrzębie 1996 10
  Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 10
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997 10
52-58 Baczyński Kamil UZTS Barcin 1996 9
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 9
  Dankowski Rafał Start Lubraniec 1997 9
  Młodzik  Szymon Krajna Sępólno 1998 9
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 9
  Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 9
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 9

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA