Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzień117
miesiąc368
wszystkie328523

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Juniorki po I WTK
Juniorki po I WTK 12/13 Drukuj

 

     
Po I WTK Juniorek
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 176
2. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 73
3. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 70
4. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 66
5. Jędrzejewska Anna UZTS Barcin 1996 59
6. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 57
7. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 53
8. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 51
9-12 Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996 47
  Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996 47
  Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 47
  Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 47
13-16 Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 39
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 39
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 39
  Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 39
17-24 Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 28
  Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 28
  Świerczyńska Aneta Kusy Laskowice 1996 28
  Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 28
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 28
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 28
  Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 28
  Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 1995 28
25-32 Kotuniak Weronika Krajna Sępólno 1997 16
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 16
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 16
  Baczyńska Marika UZTS Barcin 1999 16
  Urbańska Martyna Sokół Gniewkowo 1999 16
  Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 16
  Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995 16
  Suchocka Oliwia Sokół Gniewkowo 1999 16
33-34 Kurkowska Nina Krajna Sępólno 1997 11
  Bargiel Alicja Sokół Gniewkowo 1997 11
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA