Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 12/13 Drukuj

 

     
II WTK Kadetów
25.11.2012 Laskowice
L.p Nazwisko Imię Klub  ur. Pkt
1. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 60
2. Strychalski Filip LUKS Chełmno 1998 57
3. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 54
4. Chojecki Jakub KST Energa-Manekin Toruń 1998 52
5. Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 50
6. Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 48
7-8 Słomski Bartosz LZS Jastrzębie 1999 45
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 45
9-12 Malicki Tomasz Olimpia Grudziądz 2000 40
  Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 40
  Rybowicz Krystian LZS Jastrzębie 2000 40
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 40
13-16 Nobis Damian UKS 22 Włocławek 1998 33
  Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 33
  Maruszak Jakub KST Energa-Manekin Toruń 2002 33
  Jarząbkowski Paweł KST Energa-Manekin Toruń 2002 33
17-24 Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1998 24
  Szymański Paweł Olimpia Grudziądz 2000 24
  Majchrzak Michał Tytan 65 Bydgoszcz 1999 24
  Garlik Piotr Piast Kruszwica 2000 24
  Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 24
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999 24
  Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1998 24
  Czarniak Kacper UKS 22 Włocławek 1999 24
25-32 Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 13
  Marchlewski Kacper KST Energa-Manekin Toruń 2003 13
  Janowicz Kacper UKS 22 Włocławek 2000 13
  Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz 2002 13
  Szopiński Bartosz Gwiazda Bukowiec 1998 13
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 13
  Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz 2002 13
  Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001 13
33-48 Koniarski Paweł Kusy Laskowice 2000 8
  Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 8
  Cichoracki Miłosz KST Energa-Manekin Toruń 2001 8
  Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999 8
  Morawski Jakub UKS 22 Włocławek 2000 8
  Falkowski Filip LZS Jastrzębie 1999 8
  Adamczyk Daniel Olimpia Grudziądz 2000 8
  Janiewicz Mateusz Olimpia Grudziądz 1999 8
  Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 8
  Wydef Daniel Kusy Laskowice 2000 8
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 8
  Kaliński Marcin KST Energa-Manekin Toruń 1999 8
  Rumiński Hubert Piast Łasin 2001 8
  Behrendt Karol Olimpia Grudziądz 2000 8
  Kosiński Bartłomiej KST Energa-Manekin Toruń 2001 8
  Madej Maciej Gwiazda Bukowiec 1998 8
49-64 Miszczyk Jakub Sokół Gniewkowo 1999 7
  Ligmanowski Aleksander Kusy Laskowice 2000 7
  Sarnecki Filip Tytan 65 Bydgoszcz 1998 7
  Wasylkowski Jakub KST Energa-Manekin Toruń 2001 7
  Smoliński Krzysztof Opatrunki Toruń 1998 7
  Nikel Marcin Kusy Laskowice 2000 7
  Oller Wojciech KST Energa-Manekin Toruń 2001 7
  Wiśniewski Patryk KST Energa-Manekin Toruń 2000 7
  Ziółkowski Radosław Kusy Laskowice 2001 7
  Szyc Mateusz Krajna Sępólno 1999 7
  Wieczyński Jan Opatrunki Toruń 2001 7
  Zakrzewski Bartosz Sokół Gniewkowo 2003 7
  Cabaj Dawid Tytan 65 Bydgoszcz 1998 7
  Belter Wiktor Krajna Sępólno 1999 7
  Konieczny Rafał Tytan 65 Bydgoszcz 1998 7
  Suchocki Sebastian Sokół Gniewkowo 2000 7
65-70 Wieczyński Łukasz Opatrunki Toruń 1999 5
  Rosół Miłosz Kusy Laskowice 2000 5
  Słembarski Jakub Arka Grążawy 1999 5
  Świniarski Mateusz Arka Grążawy 1998 5
  Deja Dominik Olimpia Grudziądz 2001 5
  Młodzik Szymon Krajna Sępólno 1998 5
71-75 Rytko Max KST Energa-Manekin Toruń 2001 5
  Milewski Paweł Arka Grążawy 1999 5
  Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000 5
  Angryk Jakub Arka Grążawy 2000 5
  Szyc Hubert Krajna Sępólno 2002 5
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA