Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień81
miesiąc456
wszystkie325138

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow II WTK Kadetek
II WTK Kadetek 12/13 Drukuj

 

      
II WTK Kadetek
25.11.2012 Laskowice
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 60
2. Błazejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 57
3. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 54
4. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 52
5. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 50
6. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 48
7-8 Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 45
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 45
9-12 Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 40
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 40
  Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 40
  Kała Julia Krajna Sępólno 2001 40
13-16 Baczyńska Marika UZTS Barcin 1999 33
  Wojciechowska Martyna KST Energa Manekin Toruń 2001 33
  Siwiec Daria IKTS Noteć Inowrocław 1999 33
  Adamska Wiktoria Emdek Bydgoszcz 2002 33
17-24 Suchocka Oliwia Sokół Gniewkowo 1999 24
  Pawlak Paulina IKTS Noteć Inowrocław 2000 24
  Olech Aleksandra KST Energa Manekin Toruń 2001 24
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 24
  Duszyńska Dominika Tytan 65 Bydgoszcz 2001 24
  Benbenek Magdalena KWTS Gwiazda Bukowiec 1998 24
  Stosik Martyna Kusy Laskowice 2000 24
  Urbańska Martyna Sokół Gniewkowo 1999 24
25-27 Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 15
  Suchocka Alicja Kusy Laskowice 2000 15
  Orłowska Małgorzata Tytan 65 Bydgoszcz 2001 15
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA