Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow II WTK Seniorek
II WTK Seniorek 12/13 Drukuj

 

     
II WTK  Seniorek
4.11.2012 Gniewkowo
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 90 awans do II OTK
2. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 85 awans do II OTK
3. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 81 awans do II OTK
4. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 77
5-6 Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 73
  Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 73
7-8 Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 69
  Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 69
9-12 Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 62
  Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 62
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 62
  Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 62
13-16 Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 53
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 53
  Jędrzejewska Anna UZTS Barcin 1996 53
  Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 1995 53
17-24 Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 40
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 40
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 40
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 40
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 40
  Baczyńska Marika UZTS Barcin 1999 40
  Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 40
  Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 40
25-31 Szulc Anna Emdek Bydgoszcz 1993 25
  Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 25
  Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 25
  Bargiel Alicja Sokół Gniewkowo 1997 25
  Pawlak Paulina IKTS Noteć Inowrocław 2000 25
  Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 25
  Kała Julia Krajna Sępólno 2001 25
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA