Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow II WTK Juniorów
II WTK Juniorów 12/13 Drukuj

 

     
II WTK Juniorów
11.11.2012 Kamień Kraj.
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 70 awans do II OTK
2. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 1995 66
3. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 62
4. Maruszak Piotr KST Energa- Manekin Toruń 1995 59
5. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 57
6. Kurtyka Tomasz KST Energa- Manekin Toruń 1995 55
7-8 Borlik Borys Kamionka Kamień Kraj. 1996 52
  Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 52
9-12 Piotrowski Mikołaj Gwiazda Bydgoszcz 1998 47
  Strychalski Filip LUKS Chełmno 1998 47
  Paliwoda Szymon UKS TOP Solec Kuj. 1995 47
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 1995 47
13-16 Węderlich Damian KST Energa- Manekin Toruń 1998 39
  Wiśniewski Łukasz Kusy Laskowice 1997 39
  Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 1996 39
  Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 39
17-24 Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 28
  Chojecki Jakub KST Energa- Manekin Toruń 1998 28
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 1997 28
  Otto Jakub Kusy Laskowice 1995 28
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 1995 28
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 1995 28
  Flisiak Hubert KST Energa- Manekin Toruń 1996 28
  Kapuściński Fabian Kusy Laskowice 1997 28
25-32 Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 16
  Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 16
  Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 16
  Ufnal Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1997 16
  Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 1996 16
  Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 16
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 16
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 16
33-48 Cholewczyński Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1996 10
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 1995 10
  Baczyński Kamil UZTS Barcin 1996 10
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 10
  Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 10
  Dankowski Rafał Start Lubraniec 1997 10
  Szyc Hubert Krajna Sępólno 2002 10
  Stypka Błażej Gwiazda Bydgoszcz 1996 10
  Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 10
  Rybka Mateusz ULKS Kamień Kr. 1996 10
  Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 10
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 10
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997 10
  Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 10
  Belter Karol Krajna Sępólno 1996 10
  Behrendt Karol Olimpia Grudziądz 2000 10
49-58 Kaczmarek Jarosław Kamionka Kamień Kraj. 1998 8
  Szyc Mikołaj Krajna Sępólno 1997 8
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999 8
  Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 8
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 8
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 8
  Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1998 8
  Szyc Mateusz Krajna Sępólno 1999 8
  Belter Wiktor Krajna Sępólno 1999 8
  Młodzik Szymon Krajna Sępólno 1998 8
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA