Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień120
miesiąc391
wszystkie326428

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow II WTK Juniorek
II WTK Juniorek 12/13 Drukuj

 

     
II WTK Juniorek
11.11.2012 Kamien Kraj.
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 70 awans do II OTK
2. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 66
3. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 62
4. Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 59
5. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 57
6. Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996 55
7-8 Jędrzejewska Anna UZTS Barcin 1996 52
  Świerczyńska Aneta Kusy Laskowice 1996 52
9-12 Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996 47
  Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 47
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 47
  Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 47
13-16 Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 39
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 39
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 39
  Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 39
17-24 Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 28
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 28
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 28
  Baczyńska Marika UZTS Barcin 1999 28
  Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 28
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 28
  Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 28
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 28
25-31 Szymanowicz Monika Kamionka Kamień Kraj. 2000 16
  Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 16
  Kurkowska Nina Krajna Sępólno 1997 16
  Wollerman Patrycja Kamionka Kamień Kraj. 2000 16
  Orłowska Małgorzata Tytan 65 Bydgoszcz 2001 16
  Urbańska Martyna Sokół Gniewkowo 1999 16
  Lamparska Julia Krajna Sępólno 1997 16
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA