Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj22
tydzień180
miesiąc501
wszystkie323803

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow II WTK Żaków
II WTK Żaków 12/13 Drukuj

 

       

   

II WTK Żaków

   
   

16.12.2012   Laskowice

   
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

50

2.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

47

3.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

44

4.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

42

5-6

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

39

 

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

39

7-8

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

37

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

37

9-12

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

33

 

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

33

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

33

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

33

13-16

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

28

 

Majchrzak

Aleksander

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

28

 

Skowroński

Mateusz

LUKS Chełmno

2003

28

 

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

28

17-24

Cieślak

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

 

Skotarczak

Mikołaj

KST Energa-Manekin Toruń

2004

20

 

Woźniak

Bartłomiej

LUKS Chełmno

2002

20

 

Marnocha

Patryk

Sokół Gniewkowo

2003

20

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

20

 

Kocik

Fryderyk

UKS Kusy Laskowice

2002

20

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

20

 

Lutowski

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

25-32

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

Szymański

Jan

Start Lubraniec

2002

11

 

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

11

 

Barszcz

Filip

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

11

 

Miszczyk

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2003

11

 

Gadzicki

Kacper

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

11

 

Chudecki

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

Plutowski

Kacper

UKS Kusy Laskowice

2002

11

33-43

Bukowski

Miłosz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

Esche

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

2004

6

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

6

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

6

 

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

6

 

Wróbel

Paweł

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

Kokoszko

Kacper

UKS Kusy Laskowice

2002

6

 

Lewandowski

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

6

 

Szymczak

Łukasz

UKS Kusy Laskowice

2002

6

 

Hojan

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA