Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień120
miesiąc391
wszystkie326428

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Skrzat po II WTK
Skrzat po II WTK 12/13 Drukuj

 

      
Po II WTK Skrzatów
LP. Nazwisko Imię Klub Ur. I II Razem
1. Zakrzewski Bartosz Sokół Gniewkowo 2004 44 50 94
2. Majchrzak Aleksander UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004 47 47 94
3. Zgliński Antoni KST Energa- Manekin Toruń 2004 40 44 84
4. Skotarczak Mikołaj KST Energa- Manekin Toruń 2004 42 39 81
5. Zawacki Jacek Piast Łacin 2005 38 42 80
6. Wołodźko Filip KST Energa- Manekin Toruń 2004 39 39 78
7-8 Zaborowski Konrad Luks Chełmno 2004 33 37 70
  Aniśko Sergiusz Krajna Sępólno 2004 33 37 70
9-10 Barszcz Filip UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004 33 33 66
  Gadzicki Kacper UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004 33 33 66
11. Marchewka Przemysław UKS Tytan65 Bydgoszcz 2005 23 33 56
12-13 Wesołowski Mateusz UKS Kusy Laskowice 2004 28 28 56
  Esche Kamil KST Energa- Manekin Toruń 2004 28 28 56
14. Jagodziński Mateusz Luks Chełmno 2006 23 28 51
15. Błachnio Piotr Piast Łasin 2004 50   50
16. Kołodziej Igor UKS Tytan65 Bydgoszcz 2005 28 20 48
17. Janikowski Antoni Krajna Sępólno 2005 23 20 43
18. Malinowski Kacper Piast Łasin 2004 36   36
19. Kitliński Mikołaj UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004   33 33
20. Kępiński Michał UKS Tytan65 Bydgoszcz 2005   28 28
21. Płoszyński Miłosz Krajna Sępólno 2006 28   28
22. Bałdzikowski Paweł LUKS Chełmno 2006 23   23
23-28 Boliński Kacper Sokół Gniewkowo 2004   20 20
  Haftkowski Kacper UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004   20 20
  Baranowski Oliwer UKS Tytan65 Bydgoszcz 2005   20 20
  Mróz Patryk Sokół Gniewkowo 2005   20 20
  Malewski Jan UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004   20 20
  Ligman Łukasz UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004   20 20
29-33 Pociecha Mateusz UKS Tytan65 Bydgoszcz 2005   12 12
  Mikołajczyk Krystian UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004   12 12
  Mikołajczyk Patryk UKS Tytan65 Bydgoszcz 2005   12 12
  Bielaszewski Mateusz UKS Tytan65 Bydgoszcz 2004   12 12
  Jackowski Franciszek UKS Tytan65 Bydgoszcz 2005   12 12
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA