Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień171
miesiąc524
wszystkie325206

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 12/13 Drukuj

 

       

Po II WTK Kadetów

   
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

Razem

1.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

1998

178

148

326

2.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

106

146

252

3.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

1998

82

131

213

4.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

103

110

213

5.

Wesołowski

Filip

Piast Łasin

1998

94

92

186

6.

Makowski

Kacper

Piast Łasin

1998

60

93

153

7.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

64

57

121

8.

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

57

54

111

9.

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

1998

48

52

100

10.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

44

50

94

11.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

46

48

94

12-13

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

40

45

85

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

40

45

85

14-15

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

33

40

73

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

33

40

73

16.

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

33

33

66

17.

Jackowiak

Karol

Emdek Bydgoszcz

2000

24

40

64

18.

Konieczka

Jonatan

Kusy Laskowice

1998

40

24

64

19.

Kała

Artur

Krajna Sępólno

1999

33

24

57

20.

Gotowalski

Szymon

Sokół Gniewkowo

1999

40

13

53

21-26

Miloch

Wojciech

Kusy Laskowice

1998

24

24

48

 

Czarniak

Kacper

UKS 22 Włocławek

1999

24

24

48

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

24

24

48

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

24

24

48

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

24

24

48

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

8

40

48

27-28

Nobis

Damian

UKS 22 Włocławek

1998

13

33

46

 

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

13

33

46

29.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

8

33

41

30.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

24

13

37

31.

Janowicz

Kacper

UKS 22 Włocławek

2000

13

13

26

32.

Majchrzak

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

 

24

24

33.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

 

24

34-36

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

8

13

21

 

Szopiński

Bartosz

Gwiazda Bukowiec

1998

8

13

21

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

8

13

21

37-40

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

13

8

21

 

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

13

8

21

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

13

8

21

 

Janiewicz

Mateusz

Olimpia Grudziądz

1999

13

8

21

41-42

Morawski

Jakub

UKS 22 Włocławek

2000

8

8

16

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

8

8

16

43-46

Suchocki

Sebastian

Sokół Gniewkowo

2000

8

7

15

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

8

7

15

 

Wiśniewski

Patryk

KST Energa-Manekin Toruń

2000

8

7

15

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

8

7

15

47-48

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

 

13

13

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

 

13

13

49.

Kalaczyński

Szymon

Emdek Bydgoszcz

1999

13

 

13

50-59

Koniarski

Paweł

Kusy Laskowice

2000

 

8

8

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

 

8

8

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2001

 

8

8

 

Falkowski

Filip

LZS Jastrzębie

1999

 

8

8

 

Adamczyk

Daniel

Olimpia Grudziądz

2000

 

8

8

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

 

8

8

 

Kaliński

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

1999

 

8

8

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

 

8

8

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa-Manekin Toruń

2001

 

8

8

 

Madej

Maciej

Gwiazda Bukowiec

1998

 

8

8

60-64

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

8

 

8

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

8

 

8

 

Błachowicz

Jan

Kusy Laskowice

1998

8

 

8

 

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2002

8

 

8

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

8

 

8

65-76

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

 

7

7

 

Sarnecki

Filip

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

 

7

7

 

Wasylkowski

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2001

 

7

7

 

Smoliński

Krzysztof

Opatrunki Toruń

1998

 

7

7

 

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

 

7

7

 

Oller

Wojciech

KST Energa-Manekin Toruń

2001

 

7

7

 

Ziółkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

 

7

7

 

Szyc

Mateusz

Krajna Sępólno

1999

 

7

7

 

Wieczyński

Jan

Opatrunki Toruń

2001

 

7

7

 

Cabaj

Dawid

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

 

7

7

 

Belter

Wiktor

Krajna Sępólno

1999

 

7

7

 

Konieczny

Rafał

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

 

7

7

77-78

Kruczkowski

Michał

Kusy Laskowice

1999

7

 

7

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

7

 

7

79-89

Wieczyński

Łukasz

Opatrunki Toruń

1999

 

5

5

 

Rosół

Miłosz

Kusy Laskowice

2000

 

5

5

 

Słembarski

Jakub

Arka Grążawy

1999

 

5

5

 

Świniarski

Mateusz

Arka Grążawy

1998

 

5

5

 

Deja

Dominik

Olimpia Grudziądz

2001

 

5

5

 

Młodzik

Szymon

Krajna Sępólno

1998

 

5

5

 

Rytko

Max

KST Energa-Manekin Toruń

2001

 

5

5

 

Milewski

Paweł

Arka Grążawy

1999

 

5

5

 

Górka

Filip

Emdek Bydgoszcz

2000

 

5

5

 

Angryk

Jakub

Arka Grążawy

2000

 

5

5

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

 

5

5

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
         

 

   
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA