Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj22
tydzień52
miesiąc415
wszystkie329260

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 12/13 Drukuj

 

       

Seniorzy po II WTK

                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MW+ MP

I

II

Razem

1.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

205

220

190

 

615

2.

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

205

160

205

 

570

3.

Adamiak

Grzegorz

KST Energa-Manekin Toruń

71

190

120

120

190

620

4.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

77

160

205

145

587

5.

Franc

Wiktor

Gwiazda Bydgoszcz

92

77

98

135

125

435

6.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

90

85

160

165

 

410

7.

Such

Bartosz

Olimpia Grudziądz

83

190

 

205

 

395

8.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

77

110

110

95

392

9.

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

85

83

100

100

368

10.

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

77

72

98

73

95

338

11.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

70

91

100

53

314

12.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

63

98

81

17

259

13.

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

53

56

62

69

240

14.

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

94

53

83

40

62

238

15.

Łukaszewski

Krystian

Emdek Bydgoszcz

87

40

56

62

73

231

16.

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

53

83

25

62

223

17.

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

96

17

56

69

73

215

18.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

61

56

53

25

195

19.

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

56

53

40

189

20.

Maruszak

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

95

25

83

25

53

186

21.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

17

56

53

53

179

22.

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

94

68

56

14

40

178

23.

Woskowicz

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

92

40

56

17

62

175

24.

Dziamba

Robert

LUKS Chełmno

94

40

56

62

17

175

25.

Szafranek

Piotr

Olimpia Grudziądz

73

74

98

 

 

172

26.

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

53

56

25

25

159

27.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

59

 

62

25

146

28.

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

95

17

56

40

25

138

29.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

25

56

14

40

135

30.

Forjas

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

85

40

56

17

17

130

31.

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

 

56

17

53

126

32.

Paga

Paweł

 Piast Łasin

68

 

83

40

 

123

33.

Wojewódka

Michał

Piast Kruszwica

74

25

98

 

 

123

34.

Lisowski

Daniel

Emdek Bydgoszcz

94

40

83

 

 

123

35.

Marchlewski

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

78

 

 

53

69

122

36.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

40

56

 

25

121

37.

Rybak

Tomasz

Kusy Laskowice

81

 

83

14

 

97

38-39

Flisiak

Hubert

KST Energa-Manekin Toruń

96

25

 

25

40

90

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

95

25

 

25

40

90

40.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

17

 

25

40

82

41.

Lisiecki

Mateusz

UZTS Barcin

84

 

 

40

40

80

42.

Rybak

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

80

 

 

77

 

77

43.

Wencel

Rafał

Gwiazda Bydgoszcz

72

 

 

40

25

65

44.

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

25

 

14

25

64

45.

Wieczerzak

Jacek

Krajna Sępólno

66

 

 

 

62

62

46-49

Jurek

Rafał

Niestowarzyszony

68

 

 

40

17

57

 

Kowal

Artur

UZTS Barcin

84

 

 

40

17

57

 

Gazda

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

82

 

 

40

17

57

 

Borkowski

Wiaczesław

Piast Kruszwica

54

 

 

17

40

57

50.

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

95

17

 

25

14

56

51.

Modliborski

Tomasz

Olimpia Grudziądz

97

17

 

17

17

51

52.

Kłos

Przemysław

Sokół Gniewkowo

75

17

 

17

14

48

53.

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

40

 

 

 

40

54.

Prochorowicz

Paweł

Olimpia Grudziądz

86

25

 

 

14

39

55-58

Nosek

Marcin

UZTS Barcin

96

 

 

17

17

34

 

Pietrzak

Tadeusz

Sokół Gniewkowo

68

 

 

17

17

34

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

 

 

17

17

34

 

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

98

 

 

17

17

34

59.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

 

 

25

7

32

60-61

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

 

 

14

17

31

 

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

98

 

 

14

17

31

62-63

Skorupski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

78

 

 

17

14

31

 

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

 

 

17

14

31

64.

Kawczyński

Radosław

Sokół Gniewkowo

94

17

 

 

14

31

65.

Khun

Tomasz

Tytan Bydgoszcz

 

17

 

14

 

31

66-69

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

 

 

14

14

28

 

Bilski

Damian

Tytan Bydgoszcz

92

 

 

14

14

28

 

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

 

 

14

14

28

 

Szopiński

Bartosz

KWTS Gwiazda Bukowiec

98

 

 

14

14

28

70.

Dobiegała

Michał

Sokół Gniewkowo

92

 

 

10

17

27

71.

Lipowski

Daniel

Kusy Laskowice

70

25

 

 

 

25

72.

Chojnicki

Marcin

LZS Jastrzębie

80

 

 

 

25

25

73.

Jaworski

Andrzej

Piast Kruszwica

52

 

 

10

14

24

74-75

Śliwiński

Marcin

OSiR Brodnica

94

 

 

 

17

17

 

Ziemniewicz

Remigiusz

LZS Jastrzębie

92

 

 

 

17

17

76-79

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

 

 

17

 

17

 

Wesołowski

Filip

Piast Łasin

98

 

 

17

 

17

 

Jędrzejewski

Bohdan

Pogoń Mogilno

65

 

 

17

 

17

 

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

 

 

17

 

17

80-81

Sobociński

Ryszard

GOK Rogóźno

89

17

 

 

 

17

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

 

17

 

 

 

17

82-86

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

96

 

 

 

14

14

 

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

99

 

 

 

14

14

 

Madej

Bartłomiej

KWTS Gwiazda Bukowiec

93

 

 

 

14

14

 

Papis

Patryk

LZS Jastrzębie

96

 

 

 

14

14

 

Rydzyński

Dawid

LZS Jastrzębie

96

 

 

 

14

14

87-91

Celmer

Tomasz

Unia Choceń

72

 

 

14

 

14

 

Makowski

Kacper

Piast Łasin

98

 

 

14

 

14

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

 

 

14

 

14

 

Baczyński

Andrzej

Orzeł Kcynia

72

 

 

14

 

14

 

Baczyński

Kamil

UZTS Barcin

99

 

 

14

 

14

92-94

Śnieżek

Patryk

Piast Łasin

97

 

 

10

 

10

 

Gierszewski

Paweł

Tytan Bydgoszcz

92

 

 

10

 

10

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

 

 

10

 

10

                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA