Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień0
miesiąc501
wszystkie323803

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 12/13 Drukuj

 

       

   

Po II WTK Żaków

       
               

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

50

50

100

2.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

47

47

94

3.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

44

44

88

4.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

42

42

84

5.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

40

39

79

6.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

39

39

78

7.

Zakrzewski

Bartłomiej

Sokół Gniewkowo

2004

38

33

71

8.

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

33

37

70

9.

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

36

33

69

10-11

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

33

33

66

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

33

33

66

12.

Majchrzak

Aleksander

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

28

28

56

13.

Steczeń

Mikołaj

LUKS Chełmno

2003

20

28

48

14-15

Marnocha

Patryk

Sokół Gniewkowo

2003

28

20

48

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

28

20

48

16-18

Cieślak

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

20

40

 

Zaborowski

Konrad

LUKS Chełmno

2004

20

20

40

 

Lutowski

Jakub

UKS Kusy Laskowice

2002

20

20

40

19.

Skowroński

Mateusz

LUKS Chełmno

2003

11

28

39

20.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

 

37

37

21.

Paczkowski

Rafał

Emdek Bydgoszcz

2003

33

 

33

22.

Kocik

Fryderyk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

20

31

23.

Miszczyk

Wojciech

Sokół Gniewkowo

2003

20

11

31

24.

Zgliński

Antoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

28

28

25.

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

2003

28

 

28

26-28

Koniarski

Igor

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

22

 

Szymański

Jan

Start Lubraniec

2002

11

11

22

 

Chudecki

Patryk

UKS Kusy Laskowice

2002

11

11

22

29-30

Skotarczak

Mikołaj

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

20

20

 

Woźniak

Bartłomiej

LUKS Chełmno

2002

 

20

20

31-33

Leszczyński

Adrian

Gwiazda Bydgoszcz

2002

20

 

20

 

Chojnacki

Piotr

Start Lubraniec

2002

20

 

20

 

Jędrychowski

Olaf

LUKS Chełmno

2003

20

 

20

34.

Plutowski

Kacper

UKS Kusy Laskowice

2002

7

11

18

35-37

Błachowicz

Mikołaj

UKS Kusy Laskowice

2003

11

6

17

 

Kokoszko

Kacper

UKS Kusy Laskowice

2002

11

6

17

 

Szymczak

Łukasz

UKS Kusy Laskowice

2002

11

6

17

38.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

7

6

13

39-41

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

 

11

11

 

Barszcz

Filip

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

11

11

 

Gadzicki

Kacper

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

11

11

42-48

Bukowski

Miłosz

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

6

6

 

Esche

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

2004

 

6

6

 

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

 

6

6

 

Wróbel

Paweł

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

6

6

 

Lewandowski

Bartłomiej

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

6

6

 

Bałdzikowski

Paweł

LUKS Chełmno

2006

 

6

6

 

Hojan

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

6

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA