Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj22
tydzień180
miesiąc501
wszystkie323803

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow Żaczka po II WTK
Żaczka po II WTK 12/13 Drukuj

 

       

   

Po II WTK Żaczek

       
               

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

47

50

97

2.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

50

42

92

3.

Sikorska

Zuzanna

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

42

47

89

4.

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

44

44

88

5.

Sikorska

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

40

33

73

6.

Lange

 Lilia

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

38

33

71

7.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

33

33

66

8.

Grzybowska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2002

28

37

65

9.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

36

28

64

10.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

20

59

11.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

28

28

56

12.

Kaczmarek

Weronika

UZTS Barcin

2003

33

20

53

13.

Palmowska

Oliwia

LUKS Chełmno

2005

20

28

48

14-15

Ligmanowska

Julia

UKS Kusy Laskowice

2002

28

20

48

 

Dajewska

Weronika

LUKS Chełmno

2005

28

20

48

16.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

11

33

44

17-18

Błach

Amelia

UKS Kusy Laskowice

2004

20

20

40

 

Wierzchucka

Rozalia

Krajna Sępólno

2005

20

20

40

19-20

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

39

39

 

Świetlik

Agata

Tytan 65 Bydgoszcz

2004

 

39

39

21.

Zabłocka

Weronika

Tytan 65 Bydgoszcz

2002

 

37

37

22-23

Krukowska

Antonina

LUKS Chełmno

2002

33

 

33

 

Forney

Agata

LUKS Chełmno

2005

33

 

33

24.

Kilanowska

Emilia

UKS Kusy Laskowice

2002

11

20

31

25-27

Grzybowska

Klaudia

UKS Kusy Laskowice

2002

20

11

31

 

Rujner

Martyna

UKS Kusy Laskowice

2002

20

11

31

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

20

11

31

28.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

 

28

28

29-30

Suchomska

Małgorzata

UKS Kusy Laskowice

2003

11

11

22

 

Kijewska

Dominika

Start Lubraniec

2005

11

11

22

31.

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

20

20

32-33

Wrzeszczyńska

Natalia

UKS Kusy Laskowice

2003

20

 

20

 

Żukowska

Marta

UKS Kusy Laskowice

2002

20

 

20

34.

Papierowska

Angelika

UKS Kusy Laskowice

2003

11

6

17

35-37

Polak

Aleksandra

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

11

11

 

Babulińska

Katarzyna

Krajna Sępólno

2004

 

11

11

 

Łada

Julia

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

 

11

11

38-40

Róg

Wiktoria

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

11

 

Partyka

Dominika

UKS Kusy Laskowice

2002

11

 

11

 

Piątkowska

Daria

UKS Kusy Laskowice

2003

11

 

11

41-48

Ligmanowska

Alina

UKS Kusy Laskowice

2003

 

6

6

 

Banach

Julia

LUKS Chełmno

2005

 

6

6

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

 

6

6

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

 

6

6

 

Mella

Patrycja

UKS Kusy Laskowice

2003

 

6

6

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

 

6

6

 

Łada

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

 

6

6

 

Jakubowska

Zofia

LUKS Chełmno

2005

 

6

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA