Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj24
tydzień46
miesiąc370
wszystkie327808

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow III WTK Skrzatów
III WTK Skrzatów 12/13 Drukuj

 

        

           
 

III WTK Skrzatów

     
   

24.02.2013r.Laskowice

   
           

L.P

Nazwisko

Imię

Klub

Ur.

Punkty

1.

Błachnio

Piotr

Piast Łasin

2004

50

2.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

47

3.

Majchrzak

Aleksander

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2004

44

4.

Skotarczak

Mikołaj

KST Energa- Manekin Toruń

2004

42

5-6

Zawadzki

Jacek

Piast Łasin

2005

39

Wołodźko

Filip

KST Energa- Manekin Toruń

2004

39

7-8

Zaborowski

Konrad

Luks Chełmno

2004

37

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

37

9-12

Wesołowski

Mateusz

UKS Kusy Laskowice

2004

33

 

Aniśko

Sergiusz

Krajna Sępólno

2004

33

 

Esche

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

2004

33

 

Dąbrowski

Antoni

Olimpia Grudziądz

2005

33

13-16

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

28

 

Forgiel

Karol

UZTS Barcin

2004

28

 

Jagodziński

Mateusz

Luks Chełmno

2006

28

 

Mróz

Patryk

Sokół Gniewkowo

2005

28

17-21

Boliński

Kacper

Sokół Gniewkowo

2004

20

 

Marchewka

Przemysław

UKS Tytan65 Bydgoszcz

2005

20

 

Bałdzikowski

Paweł

Luks Chełmno

2006

20

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

20

 

Podrazka

Julian

Olimpia Grudziądz

2005

20

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA