Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj22
tydzień176
miesiąc497
wszystkie323799

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 12/13 Drukuj

 

       

III WTK Kadetów

   
 

                3.02.2013 Kamień Krajeński

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

III

 

1.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

60

awans do III OTK

2.

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

57

 

3.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

54

 

4.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

52

 

5.

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

1999

50

 

6.

Chojecki

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

1998

48

 

7-8

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

45

 

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

45

 

9-12

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

40

 

 

Jackowiak

Karol

Emdek Bydgoszczx

2000

40

 

 

Gotowalski

Szymon

Sokół Gniewkowo

1999

40

 

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

2002

40

 

13-16

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

33

 

 

Majchrzak

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

33

 

 

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

33

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

33

 

17-24

Miloch

Wojciech

Kusy Laskowice

1998

24

 

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

24

 

 

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2002

24

 

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

24

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

24

 

 

Szyc

Hubert

Krajna Sępólno

2002

24

 

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

24

 

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

24

 

25-32

Falkowski

Filip

LZS Jastrzębie

1999

13

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

2003

13

 

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

13

 

 

Kała

Artur

Krajna Sępólno

1999

13

 

 

Kalaczyński

Szymon

Emdek Bydgoszcz

1999

13

 

 

Ligmanowski

Aleksander

Kusy Laskowice

2000

13

 

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

13

 

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa-Manekin Toruń

2001

13

 

33-48

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

8

 

 

Świniarski

Mateusz

Arka Grążawy

1998

8

 

 

Ziółkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

8

 

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

8

 

 

Kosiński

Bartłomiej

KST Energa-Manekin Toruń

2001

8

 

 

Szyc

Mateusz

Krajna Sępólno

1999

8

 

 

Rosół

Miłosz

Kusy Laskowice

2000

8

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

8

 

 

Koniarski

Paweł

Kusy Laskowice

2000

8

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

8

 

 

Konieczka

Jonatan

Kusy Laskowice

1998

8

 

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

8

 

 

Trzebiatowski

Gracjan

Kusy Laskowice

2000

8

 

 

Nikel

Marcin

Kusy Laskowice

2000

8

 

 

Górka

Filip

Emdek Bydgoszcz

2000

8

 

 

Kaliński

Marcin

KST Energa-Manekin Toruń

1999

8

 

49-59

Wieczyński

Łukasz

Opatrunki Toruń

1999

7

 

 

Nowarkiewicz

Jakub

Krajna Sępólno

2001

7

 

 

Kawczyński

Miłosz

Piast Kruszwica

2000

7

 

 

Lewański

Emil

LUKS Chełmno

2001

7

 

 

Zgliński

Entoni

KST Energa-Manekin Toruń

2004

7

 

 

Belter

Wiktor

Krajna Sępólno

1999

7

 

 

Wiechowski

Arkadiusz

Arka Grążawy

1999

7

 

 

Milewski

Paweł

Arka Grążawy

1999

7

 

 

Wieczyński

Jan

Opatrunki Toruń

2001

7

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

7

 

 

Słembarski

Jakub

Arka Grążawy

1999

7

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA