Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień19
miesiąc504
wszystkie327942

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 12/13 Drukuj

 

      
III WTK Seniorów
6.01.2013 Gniewkowo
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 90 awans do III OTK
2. Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 85 awans do III OTK
3. Jendrzejewski Patryk Gwiazda Bydgoszcz 90 81 awans do III OTK
4. Piotrowski Paweł KST Energa-Manekin Toruń 96 77  
5. Marchlewski Marcin KST Energa-Manekin Toruń 78 74  
6-7 Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 71  
  Kotowski Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 98 71  
8-11 Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 63  
  Wiśniewski Rafał KST Energa-Manekin Toruń 93 63  
  Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83 63  
  Lach Marcin Krajna Sępólno 77 63  
12-15 Łukaszewski Krystian Emdek Bydgoszcz 87 55  
  Piotrowski Mikołaj Gwiazda Bydgoszcz 98 55  
  Maruszak Piotr KST Energa-Manekin Toruń 95 55  
  Wieczerzak Jacek Krajna Sępólno 66 55  
16-23 Gazda Paweł KST Energa-Manekin Toruń 82 41  
  Piotrowski Krzysztof KST Energa-Manekin Toruń 69 41  
  Kurtyka Tomasz KST Energa-Manekin Toruń 95 41  
  Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 41  
  Rybak Adrian Gwiazda Bydgoszcz 80 41  
  Rybak Maciej Gwiazda Bydgoszcz 83 41  
  Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 41  
  Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 41  
24-31 Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 26  
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 26  
  Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 26  
  Wencel Rafał Gwiazda Bydgoszcz 72 26  
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 26  
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95 26  
  Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 26  
  Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 26  
32-47 Węderlich Damian KST Energa-Manekin Toruń 98 17  
  Śliwiński Marcin OSiR Brodnica 94 17  
  Strychalski Filip LUKS Chełmno 98 17  
  Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75 17  
  Kostański Paweł OSiR Brodnica 95 17  
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 17  
  Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 96 17  
  Flisiak Hubert KST Energa-Manekin Toruń 96 17  
  Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 84 17  
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 97 17  
  Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 98 17  
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95 17  
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97 17  
  Pietrzak Tadeusz Sokół Gniewkowo 68 17  
  Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 17  
  Rogowski Piotr Krajna Sępólno 73 17  
48-57 Gierszewski Paweł Tytan Bydgoszcz 92 14  
  Chojecki Jakub KST Energa-Manekin Toruń 98 14  
  Jezierski Norbert Tytan Bydgoszcz 92 14  
  Nosek Marcin UZTS Barcin 96 14  
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95 14  
  Bilski Damian Tytan Bydgoszcz 92 14  
  Watkowski Adrian OSiR Brodnica 94 14
  Khun Tomasz Tytan Bydgoszcz 93 14
  Warda Krzysztof Tytan Bydgoszcz 93 14
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 0 14
III WTK wygrał Wiktor Franc, ale został zdyskwalifikowany, gdyż był zawodnikiem
nieuprawnionym do gry ( nie zapłacił w terminie katy za żółtą kartkę)
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA