Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień120
miesiąc391
wszystkie326428

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2012/2013 arrow III WTK Juniorów
III WTK Juniorów 12/13 Drukuj

 

      
III WTK Juniorów
13.01.2013 Inowrocław
L.p Nazwisko Imię Klub ur. III
1. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 70
2. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 66
3. Maruszak Piotr KST Energa- Manekin Toruń 1995 62
4. Węderlich Damian KST Energa- Manekin Toruń 1998 59
5. Piotrowski Paweł KST Energa- Manekin Toruń 1996 57
6. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 55
7-8 Kurtyka Tomasz KST Energa- Manekin Toruń 1995 52
  Otto Jakub Kusy Laskowice 1995 52
9-12 Strychalski Filip LUKS Chełmno 1998 47
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 1995 47
  Piotrowski Mikołaj Gwiazda Bydgoszcz 1998 47
  Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 1995 47
13-16 Paliwoda Szymon UKS TOP Solec Kuj. 1995 39
  Chojecki Jakub KST Energa- Manekin Toruń 1998 39
  Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 39
  Flisiak Hubert KST Energa- Manekin Toruń 1996 39
17-24 Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 1995 28
  Wiśniewski Łukasz Kusy Laskowice 1997 28
  Kapuściński Fabian Kusy Laskowice 1997 28
  Słomski Bartosz LZS Jastrzębie 1999 28
  Makowski Kacper Piast Łasin 1998 28
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 1995 28
  Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 28
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 1997 28
25-32 Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 16
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 16
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 16
  Papis Patryk LZS Jastrzębie 1996 16
  Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 16
  Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 16
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 1995 16
  Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 16
33-48 Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 10
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997 10
  Borlik Borys Kamionka Kamień Kraj. 1996 10
  Falkowski Filip LZS Jastrzębie 1999 10
  Cholewczyński Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1996 10
  Baczyński Kamil UZTS Barcin 1996 10
  Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 1996 10
  Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 1996 10
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 10
  Szyc Mikołaj Krajna Sępólno 1997 10
  Żak Łukasz Emdek Bydgoszcz 1996 10
  Szymański Paweł Olimpia Grudziądz 2000 10
  Malicki Tomasz Olimpia Grudziądz 2000 10
  Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 10
  Rydzyński Dawid LZS Jastrzębie 1996 10
  Ufnal Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1997 10
49-63 Adamczyk Daniel Olimpia Grudziądz 2000 8
  Szyc Hubert Krajna Sępólno 2002 8
  Deja Dominik Olimpia Grudziądz 2001 8
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 8
  Opozda Damian Tytan 65 Bydgoszcz 1996 8
  Szyc Mateusz Krajna Sępólno 1999 8
  Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1998 8
  Załomski Maciej Tytan 65 Bydgoszcz 2000 8
  Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001 8
  Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 8
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 8
  Stypka Błażej Gwiazda Bydgoszcz 1996 8
  Rybka Mateusz Kamionka Kamień Kraj. 1996 8
  Belter Wiktor Krajna Sępólno 1999 8
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997 8
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA